Evlere Turkuazla Gelen HuzurYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Turkuaz Renklerle Dekorasyon Modası

Dekorasyonun en sevilen renklerinden mavi evlere huzuru artık turkuaz tonu ile taşıyor. Marin temalardan vintage konseptlere kadar birçok farklı tarza eşlik edebilecek harika parçalara sahip olan turkuazı daha yakından incelemek için 2017 dekorasyon modasına göz atmak yetiyor. Bu sene evlerde oldukça sık göreceğimiz turkuaz ile evlerde daha keyifli zamanlar geçirmek ise size kalıyor.

Turkuaz Renk Dekorasyon Modası Turkuaz Renk Dekorasyon Modası
Krem ile eşsiz uyum
Mavinin beyaz ile uyumunu farklı bir boyuta taşıyan krem ile turkuazın uyumu çok daha sofistike ve naif bir görünüm sağlıyor. Dekorasyon önerileri arasında turkuaz ile en sık kullanıla renk olarak yer alan krem detaylar ile evinize taşınabiliyor. Kırlentlerden halılara, perdelerden saklılara birçok alana saklayacağınız krem tonu mavinin canlılığını sade bir şıklıkla dengeleyerek huzurlu evlerin kapılarını aralayabiliyor.

Turkuaz Renk Dekorasyon Modası
Oturma odası dekorasyonunuz için turkuazı tercih edecekseniz en keskin vurgular için mobilyalarınızda bu tonları tercih edebilir, detayları ise kremlerden oluşturarak canlılığa aydınlığı ekleyebilirsiniz.
Bunun yanı sıra elbette minik objelere canlılığı destekleyecek pembe, sarı gibi renkleri eklemeyi de düşünebilirsiniz. Örneğin rengarenk bir halıyı krem duvarlar ve turkuaz oturma takımları ile kullanmak farklı ve modern bir oturma odası için yeterli olacaktır.

Turkuaz Renk Dekorasyon Modası
Her detayda turkuaz
Turkuaz rengini evinizin dilediğiniz kısmında kullanabilirsiniz ve bu da mavinin huzurunu evinize yaymanız için bulunmaz bir avantaj olabilir. Yalnızca salon ile alanı sınırlı kalmayan turkuaz özellikle yatak odası tasarımlarına yakıştırılmakla birlikte büyük değişiklikler yapmadan yalnızca duvarlarınızı turkuaza boyamanız bile birçok şeyi değiştirecektir.

Turkuaz Renk Dekorasyon Modası
Dekorasyon modasının gözdesi turkuazı en çok kullanmayı seveceğiniz mekanlardan biri ise balkon ya da teraslarınız olabilir! Farklı deniz temalı duvar süslerinden mini kilimlere, yapay çiçeklerden renkli saksılara kadar birçok şekilde balkonunuza taşıyacağınız turkuaz rengi sayesinde deniz havasını evinizde dahi içinize çekebilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*