Eyelinerlarda Çift Çizgi ModasıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Eyelinerlarda Sıra Dışı Renklendirme

Klasik hallerinden oldukça uzak görmeye başladığımız ve kadınların yaratıcılık konusunda adeta yarış halinde olmasına yol açan eyeliner uygulamaları arasında, renkleri ile dikkat çeken çift çizgiler sezonun gözdeleri arasında yer alıyor. Bu bahar renkleri gözlerinize taşırken, eyelinerın yoğun koyuluğundan da taviz vermemenizi sağlayacak çift çizgili uygulamalar farklı giyimlere ve farklı makyaj ürünlerine uyumluluk ile de işlerinizi kolaylaştıracak. Birbirinden farklı renkli eyeliner uygulamalarını keşfetmeye devam edin.

Cift Renk Eyeliner

Klasik cat eyelara renkli dokunuşlar

Cat eye görünümü adı verilen uzun kuyruklu ve kalın eyelinerlar başlı başına çekici bakışlar için yeterli olurken bu görünüme kadınsı bir renklilik kazandırmak için en kolay uygulama olarak üst kısma renkli eyeliner kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Cift Renk Eyeliner

Porselen makyajınızı sonlandırırken bu pürüzsüzlüğe yakışır bir beyaz eyeliner uygulaması, çılgın partilerde dikkat çekmek için simli elektrik mavisi ya da modern duruşlar için mat kırmızı eyeliner uygulamasını seçebilirsiniz. Klasik eyeliner uygulamasından ziyade özellikle ikinci hat ile denge içinde olması için siyah eyelinerınızı olabildiğince kalın ve uzun tutmayı tercih etmenizde fayda var. Aksi takdirde fark görünümü yaratacak olan ikinci renk istediğiniz sonuçları veremeyebilir.

Farklılık arayanlara

İkinci bir çizginin yarattığı renklilik sıra dışı olma konusunda sizi tatmin etmiyorsa yaratıcılığa başvurmak asla çekinmeyin. Spiral şeklinde eyeliner desenleri ile kuyruk kısmında dalgalanmalar yaratabilir ya da çizginizi eyeliner hattınızın hemen üstü yerine far bitimine uygulayarak daha da dikkat çekici olabilirsiniz.

Cift Renk Eyeliner

Göz kapağınıza uyguladığınız şeftali tonlarında farın bittiği hatta tıpkı klasik bir eyeliner çizgisi çeker gibi altın renkli parlak renkler uygulayabilir, makyajınızda büyük farklılıklar yaratabilirsiniz.

Cift Renk Eyeliner

Spiral şeklinde desenler yalnızca bir örnek teşkil etmekle birlikte elbette bu konuda da yaratıcılık size kalmaktadır. Eyelinerınıza paralel renkli bir uygulamanın ardından kuyruk kısmında çatallaşmalar ya da geometrik bitişler ile de oldukça farklı olmayı başarabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*