Falsies Push Up Angel ile Kirpiklerde Moda EsintileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Falsies Push Up Angel Maskara

Kirpikleri kaldıran ve dolgunluğunu dilediğiniz gibi arttıran maskara markası Falsies Push Up Angel ile siz de kirpiklerinizde New York Moda Haftası’ndan izler taşıyın. Moda haftasında Rebecca Minkoff defilesi sırasında tanıştığımız maskara, kirpikleri özel fırçası sayesinde tek tek ayırırken aynı zamanda yukarı yönlü bir kıvrım da kazandırıyor ve kirpiklere hacimle birlikte uzunluk da katmış oluyor.

Maskara Markaları Maskara Markaları
Modanın bilinen yüzü Gigi Hadid ile tanıdığımız bu harika makyaj ürününü yakından incelemeye ne dersiniz?
Neden tercih etmeliyiz?

Maybelline New York The Falsies Push Up Angel maskaranın adeta saç tarağını andıran özel fırçası kirpikleri ayırmanızı kolaylaştırıyor ve kirpik dipleriniz için mümkün olduğunca yakından bir makyaj uygulaması sağlıyor.

Maskara Markaları Maskara Markaları
Takma kirpik etkisi yaratması için kirpiklerin en dip kısımlarına kadar inmenize olanak veren aşırı ince fırçası ile tüm kirpiklerinizde doyasıya dilediğiniz rengini kullanmanıza olanak sağlayan The Falsies Push Up Angel maskara markaları arasında farkını kirpik diplerinden sağladığı kaldırma kuvveti ile ortaya koyuyor.
Gigi Hadid ile tanıtılan ürünün, özellikle gözlerine vurgu yapılan doğal makyajlar ya da kırmızı ruj kullanılan retro makyajlar için ideal olacağını da belirtmek de fayda var.
Falsies Push Up Angel maskara nasıl uygulanmalı?
Eğer maskara nasıl uygulanır gibi sorularınız varsa ve ürününüzden maksimum verim almak istiyorsanız göz alıcı kirpikler için basamakları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Maskara Markaları
Öncelikle kirpiklerinizin diplerinden başlayarak yukarı ve dışa doğru titreyen hareketlerle maskaranızı uygulamaya başlayın. Başladıktan sonra size cömert davranmanızı gerektirecek tekrarlı uygulamalara geçiş yapın. Arzu ettiğiniz volüm ve uzunluğu sağlayana kadar maskara uygulamasına devam edin.

Maskara nasıl çıkar gibi endişeleriniz varsa bu ürün sayesinde en hassas gözlerde bile rahatça çıkarılabilen makyajın farkına varabilirsiniz. Gündelik makyaj temizleyiciniz ile saniyeler içerisinde kirpiklerinizi doğallığına kavuşturabilirsiniz.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*