Far Renkleri için Şeftali Tonlarında ÖnerilerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Şeftali farlı makyaj fikirleri

Şeftali rengi romantizmi ve yumuşaklığı yansıtan tonları ile özellikle bahar ayları için kadınların gözdesi. Gözlerini renklendirmek isteyen kadınlar için sınırsız ürün ve ton seçeneği sunulan şeftali far, farklı makyaj modelleri fikirlerini de elbette beraberinde getiriyor. Siz de baharın en klasik ancak en etkileyici bakışlarına sahip olmak için şeftali tonlarında farları keşfedin.

Etkileyici bakışlar

seftali far

Gözlerinizde şeftali tonlarının soft dokusunu taşımaz, bu bakışları etkileyici kılmanız için asla engel değil. Gözlerinize yapacağınız koyu renklerde eklemeler ve biraz da parıltı ile bahar görüntüsünü bozmadan çarpıcı olmanız sandığınızdan da kolay olabilir. Göz kapaklarınızı belirgin şekilde kaplayan şeftali farkları daha belirgin kılmak için akla ilk gelen fikir takma kirpikler. Ancak takma kirpiklerin büyüleyiciliğine eyeliner eklememek olmaz.

seftali far

Gözlerinizin yalnızca kapaklarına değil alt çizgisine de belli belirsiz bir şekilde şeftali tonlarındaki farınızdan uygulayın. Bu görünümü dilerseniz göz pınarlarına ekleyeceğiniz hafif nude parıltılar ile daha da aydınlık bir tona kavuşturabilirsiniz.

seftali far

Şeftali renklerine etkileyicilik kazandırmak için tüm yük bakışların üzerinde değil. Sezonun en büyük trendlerinden mat rujlardan farınızdan daha canlı bir tonda olanını seçin ve bu şekilde düz bir görüntü ile makyajınızın soğuk görünmesini engelleyin. Kirpiklerinizde takma kirpik yerine hakkınızı rujla doldurduğunuz için iki ya da üç kat koyu siyah maskara uygulaması yaparak makyajınıza son noktayı koyun.

Doğal parıltılar

seftali far

Şeftali tonlarının doğallığı ve yumuşaklığı demişken, bu renklerle yapabileceğiniz gündelik ve romantik makyaj modellerine de değinmemek olmaz. Yüzünüzü fazla yormak istemediğiniz günlerde tercih edebileceğiniz bu makyajlarda cildinize pürüzsüzlük kazandırmasa da biraz renk kazandırması için benzer ancak daha canlı tonlarda allıklar uygulayın. Bu allıkların üst kısmına biraz hightlighter dokunuşunda bulunabilirsiniz.

Teniniz soluk ise daha renkli bir görüntü için kalemlere ihtiyacınız olmak zorunda değil. Turuncuya çalan daha çılgın renklerde şeftali farlardan ilham alın ve modern bir havaya sahip olmanın tadını çıkarın.

seftali far

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*