Farklı Fotoğraf Asma Fikirleri ile Duvarlarınızı Anılarla DoldurunYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Duvarları kaplayan anılar için fotoğraf asma önerileri

Fotoğraflarınız anılarınızın en büyük nişanesi. Onları özenerek ve eğlenerek çektiğinizi ve fotoğraflarınızın anlamının sizin için çok büyük olduğunu biliyoruz. O zaman fotoğraflarınızı kutularından ve tozlu albüm sayfalarından kurtarmak için birkaç dekorasyon önerisi kadar uzakta olan fikirlerden siz de ilham alın, duvarlarınızı anılarınızla renklendirmenin yanı sıra sizin ve sevdikleriniz için daha anlamlı ve özel yaşam alanları yaratın.

Boşlukları değerlendirin

fotograf asma fikirleri

Öncelikle fotoğraflarınızı seçtikten sonra onları yerleştirmek için kullanabileceğiniz ölü boşlukları düşünün. Ancak hayal gücünüzü bu konuda serbest bırakın. Duvarlarda illa çok büyük boşluklara sahip olmak zorunda değilsiniz, fotoğraflarınızı astığınızda ise hayalinizden de güzel duracağına emin olabilirsiniz. Duvar köşeleri, kolonlar gibi duvarların ölü alanlar olduğu yerleri dekorasyonda fotoğrafları kullanmak için değerlendirebilirsiniz.

Pratik dekor önerisi

Eğer fotoğraflarınızı asmak için ideal bir alan bulduysanız ve fotoğraflarınızı da seçtiyseniz ancak sizin için bu işin simetrik ve dilediğiniz düzgünlükte yapılması biraz zorsa bunun için farklı ipucunu deneyebilirsiniz.

fotograf asma fikirleri

Seçtiğiniz fotoğrafları duvarınızda görmek istediğiniz şekilde yerde sererek dizin. Bu dizinin üzerine aynı boyutta karton keserek koyun ve kartonları bir astar olarak duvara yerleştirin. Fotoğraflarınızı karton dizininden sonra yerleştirmek sizi çerçeve masrafından da kurtaracaktır.

Sevdikleriniz ve sizin için fotoğraf fikirleri

Kalabalık bir aileye sahip olup aileniz ile birlikte paylaştığınız anıları bir aile ağacı şeklide sergilemeyi düşünebilirsiniz. Bunun için dal desenlerinden oluşan duvar stickerlarını ya da biraz kahverengi boya ile kendi el emeğiniz ile ortaya çıkacak desenleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dallardan meyveleri andıran şekilde sarkan çerçevelerin aile ağacı konsepti için harika görüneceğine eminiz.

fotograf asma fikirleri

Sevdiğiniz kişiye romantik bir sürpriz yapmak için onun alanına anılarınızdan bir köşe yapmaya ne dersiniz? Kalp şeklini verebileceğiniz onlarca ilgi çekici fotoğrafınız olduğuna eminiz. Bu fotoğrafların tam orta noktasına ise ona olan sevginizi anlatan ya da anılarınızın önemini hatırlatan bir yazı yazabilirsiniz.

fotograf asma fikirleri

Fotoğraflarınızı çember şeklinde asarak saat olarak kullanmak ise, biraz daha zahmetli olsa da zaman ve anılar ilişkisine zekice bir gönderme yapacak bir dekorasyon fikri olarak beğeninizi kazanabilir.

fotograf asma fikirleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*