Farklı Günler için Farklı Eyeliner StilleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Göz makyajı teknikleri ile ön plana çıkan güzellik

Yüzünüzün güzeliğini ön plana çıkaran göz makyajı stillerini bilmek, her kadın için oldukça önemlidir. Günlük imajınız ve özel günler için görünümünüze yoğunlaşan göz makyajı tekniklerini keşfederek her zaman çarpıcı görünün. Farklı gözler ya da aynı gözlerde farklı günler için seçebileceğiniz eyeliner modellerini sizlere sunmaktan büyük keyif alıyoruz.

Eyeliner modelleri

En uygun eyeliner seçimi

Farklı gözler için farklı eyeliner modelleri mevcut olmakla birlikte elbette bu göz çizgisine uygun olduğu sürece aynı doğrultudaki eyeliner hattında değişiklikler yapmak mümkündür. Örnek vermek gerekirse badem göz şekline sahip olanlar genelde aynı tipte eyeliner çekse de bu eyeliner hattını koruyarak ikinci bir pigment kullanımı, eyelinerda çift çizgi kullanımı ya da geometrik eyeliner desenleri gibi trendler denemek mümkündür.

Eyeliner modelleri

Eğer eyeliner almak istediğinizde hangisinin sizin göz yapınız ya da kullanım şekliniz için uygun olduğu konusunda kararsız kalıyorsanız Eyeliner Türlerini İnceliyoruz: Sizin için Hangisi En Uygunu? yazımızı inceleyerek kolayca karar verebilirsiniz.

Eyeliner modelleri

En uygun ürün seçimi

Eyeliner seçerken yalnızca zevkiniz değil makyaj trendleri de göz önünde bulundurulmaktadır .Eğer makyajınız konusuda sık değişiklikler yapmıyorsanız kendinize alışkanlık olarak seçeceğiniz bir gündelik ve bir de özel gün eyeliner modeli belirlemelisiniz.

Eyeliner modelleri

Makyaj modellleri sık sık modayla birlikte değişse de aslında hem eskiyi hem de yeniyi yansıtan makyaj modelleri ile zamansız bir güzellik ortaya koymak mümkün olabilir. Bunun için kendi göz tipinize uygun eyeliner çizgisini oluşturduktan sonra gözlerinizde ikinci bir renk eyeliner ya da abartı olmaksızın göz alan parıltılar deneyebilirsiniz.

Eyeliner modelleri

Ayrıca eyeliner ile birlikte kullanacağınız maskara ve göz kaleminin kalitesi de makyajınızı tamamladığınızda eyelinerı daha iyi ve daha çekici gösterebilmeniz için önemlidir.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*