Farklı Olmayı Seven Kadınlara Farklı French Manikür ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

French manikür özellikle düzgün bir el ve tırnak yapısına sahip kadınların senelerdir her giyiminde tercih ettiği özel bir bakım olmakla birlikte her kadına tartışılmaz bir zarafet kattığı da gerçektir. Nail art modasından nasibini alan Fransız manikürü de ellerinizi renklendirmek için farklı alternatiflerle karşımıza çıkıyor.

manikür

Kolay Fransız manikürleri

Eğer farklı bir Fransız manikürü modeli denemek istiyorsanız ancak fazla vaktiniz yoksa bunun için tırnak uçlarınıza siyah gibi tek bir renkte çizgi çekebilir, alıştığımız Fransız maniküründe beyaz olan tırnağın fazlalık kısmında farklı renkler deneyebilirsiniz.

Fransız manikürü

Yine tırnağınızın uzun uç kısmında farklı renkler denediğiniz manikürünüzde farklı tırnaklara farklı renkler uygulayabilirsiniz. Özellikle siyah elbiselerinizde kırmızı detaylar ile renklendirmeler yaparak uyum yakalamak istiyorsanız Fransız maniküründe siyah ve kırmızıyı birlikte deneyebilirsiniz.

Klasik Fransız manikürünüzü yaptıktan sonra tırnağınızın tam ortasına fırçanın ucu ile küçük bir nokta koyarak da kolayca manikürünüzü farklılaştırabilirsiniz.
Farklı Fransız manikürleri

Nail art modası ile Fransız manikürünüzü birleştirebilir ve farklı ojelerle tırnaklarda benekler yapma işlemini yalnızca tırnak uçlarına uygulayarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Fransız manikürü

Eğer manikür nasıl yapılır diye düşünerek tırnaklarınızı renklendirmekten çekiniyorsanız, başlangıçta tırnak uçlarınızı açıkta bırakacak şekilde bantlar yapıştırarak taşan ojelerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Fransız manikürü

Tırnaklarınızda sade ve açık renkler kullanmak ancak yine de küçük farklılıklar yapmak istiyorsanız yine bu fikrinizi Fransız manikürü ile birleştirebilirsiniz. Tüm tırnaklarınıza klasik Fransız manikürü uygulaması yaptıktan sonra 3. veya 4. parmağınızın tırnağına uygun renkte tek bir oje sürebilir ya da tırnak çıkartması ile tek tırnağınızda farklılık yaratabilirsiniz.

Ojelerdeki sınırsız renk seçeneğinden faydalanarak farklı Fransız manikürü modelleri deneyebilir, hiç çekinmeden yaratıcılığınızı ortaya koyarak son dönemin çılgın tırnaklar modasında siz de yer alabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*