Fransız Kadınlarının Vazgeçilmez Saç Modeli Banana BunYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Fransız retrosunun en büyük zarafet sırrı

Fransız kadınlarının zarif tarzının moda dünyasına öncülük ettiğini bilmeyen yoktur. Kendilerine özgü tarzları, modaya farklı bakış açıları, klasik romantizme getirdikleri yorumlamaları ve minyonluğu en etkili şekilde kadınsılaştıran trendleri ile Fransızlar bizlere birçok konuda lider olmaktadır. Peki modanın öncülerinin en sevdiği saç modellerinin başında gelen banana bun yani muz topuzlarını siz daha önce tercih etmeyi hiç düşünmediniz mi? Retro tarzın belirgin ve popüler yansımalarından biri olan muz topuzlar, günümüze özel yorumlamalar ile Fransız kadınlarından günümüz saç trendlerine bir armağan olarak uzanıyor.

banana bun

Biraz dağınıklık zamanı

Banana bun olarak bildiğimiz bu modelleri 60’lar modasında çok daha resmi bir halde görmüş olsak da günümüz uyarlamalarının daha pratik ve rahat olduğunu söylemek mümkün. Hafif dağınıklık ile birleşince çok daha asi bir tarza bürünmenizi sağlayacak olan bu modeller ensede yapılan büyük bir burgu şeklinde sizlerin olabilir.

banana bun

Deri ceketler ve smokey eye gibi belirgin makyaj modelleri ile birlikte etkileyiciliğini arttıracak olan bu rahat fikirleri, bir firkete yardımı ile dakikalar içerisinde yapabilecek olmanız ise bu modellerin bir diğer avantajı.

banana bun

Saçlarınızın bu modeller için fazla kısa olduğunu düşünüyorsanız bizce şansınızı bir kez daha denemenizde fayda var. Bırakın kakülleriniz dağılsın ve kulağınızın arkasından birkaç tel dağınık bir görüntü yaratsın. Emin olun burgu şeklindeki topuzlarınız bu şekilde çok daha modern görünecektir.

banana bun

Dağınık topuzlara da aynı modelleri uyarlayabiliyor olmamız sizce de tadından yenmez bir fikir değil mi? Köpük yardımı ile hafifçe dalgalandırdığınız saçlarınızın bu doğal etkileyiciliğine başınızın arkasında yer alan bir banana bun biçimindeki burgu topuz eşlik ettiğinde oldukça olgun bir asalete bürüneceğinizin garantisini verebiliriz. İncili tokalardan yardım alarak bu şekilde özel davetlere hazırlanmanız dahi mümkün!

banana bun

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*