Gardırobunuzda Boğazlı Kazaklara Yer AçınYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Her kışın vazgeçilmez parçalarının başında gelen boğazlı kazaklar 2017 kış modasının gözdeleri arasında şimdiden yerini aldı. Soğuk havalarda şıklığınızdan ödün vermeden ısınmanızı sağlayan kadın modasının eskimeyen modası boğazlı kazakların kullanımı da elinizdeki parçalarla oldukça kolay bir şekilde sağlanabilir.

kadın boğazlı kazak

Bu sene özellikle ünlü isimlerin üzerinde sıkça göreceğimiz boğazlı kazak modellerini istediğiniz şekilde kullanarak dilerseniz sportif dilerseniz şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

kadın boğazlı kazak

 Boğazlı kazaklarda uyumu yakalamak

Boğazlı kazakların oldukça kullanışlı parçalar olduğundan bahsetsek de kullanmaya yeni başlayanlar için uyumu yakalamak biraz kafa karıştırıcı olabilir. Ancak boğazlı kısmın kendin tarzınıza nasıl yorumlanabileceğini keşfettiğinizde yeni bir ürün almanıza gerek kalmadan gardırobunuzda boğazlı kazak modellerine uygun birçok giysi ve aksesuar bulabileceğinize eminiz.
90’lar modasını tekrar canlandırmayı seviyorsanız 2017 sokak  modasında favori olmak için boğazlı kazağınızı İspanyol paça kot pantolonlar ile birlikte kullanabilir, dilerseniz kalın bir kemer ve omuzlarınızda kaşe bir ceket ile daha maskülen bir görünüm de elde edebilirsiniz.

boğazlı kazak

Etekler de boğazlı kazaklar ile romantik bir görünüm yakalamak için kullanılabilmektedir. Boğazlı kazaklar uzun ve yüksek bel bir etek, deri bot ve ceket ile hem 2017 kazak modasına uygun bir görünüm hem de gündelik kullanımda pratik bir kombin oluşturabilirsiniz.

boğazlı kazak

Elbiselerin içi dışı boğazlı kazaklar

Yine nostaljik görünümü sevenler için ince kollu kalın elbiselerin içlerine giyebilecekleri uyumlu renklerde düz boğazlı kazaklar harika bir görünüm sağlayabilir. Eski modaların tekrar podyuma döndüğü günümüzde 2017 modasına dair en çok göreceğimiz esintiler 90’lara ait olacak ve dağınık bir topuz, iri parlak küpeler ile boğazlı kazak- elbise kombinini kullanmak oldukça hoş bir görünümü yakalamanızı sağlayabilecek.

Boğazlı kazakları yalnızca içinize değil elbisenizin dışına da giyerek farkınızı ortaya koyabilir, çan etekli elbiseler ile kısa kazakları ya da kalem etekli elbiseler ile uzun ve salaş boğazlı kazakları birlikte kullanarak daha modern görünümler yakayabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*