Gardırobunuzu Kıştan Bahara Taşıyacak RenklerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bahara en uygun renk seçenekleri

Kışa veda ettik ancak sokaklarda hala baharı getirmemek ve koyu renklere takılma konusunda ısrarcı olan kadınlar görüyoruz. Oysa baharın bu canlılığından istifade eden tasarımcılar sezon trendlerini belirlediler bile. Bahar temasının eğlencesini ruhunuzda olduğu gibi giyiminizde de sonuna kadar hissetmek ve hissettirmek için siz de bahar renkleri ile gardırobunuzu donatma konusunda elinizi çabuk tutun.

Fuşya ve lila

bahar renklerinde giyim

Canlılığı ile bildiğimiz fuşya renklerini bir geçiş rengi olarak seçen tasarımcılar bu rengin daha pastel ve lilaya dönük tonlarını kullanmayı tercih ediyorlar. Sezonun iki büyük trendi pileli kollar ve kayık yaka kesimi ile birleştiğinde sizi gündelik giyimin en seksi kadını ilan ettirecek olan bu tasarıma renk bakımından pembeler eşlik etmeden olmuyor.

Canlanma vakti

Hadi ama yapmayın, geçiş renkleri ne kadar çekici bir seçenek olsa da bahar demek canlanmak demek ve daha fazlasına cesaret edebilirsiniz! Gardırobunuzun gerisine attığınız canlı renklere yeniden kavuşma vakti geldi çattı.

bahar renklerinde giyim

Kombininiz ne kadar basic bir tarzda olsa da nar çiçeğinin size dokunduğu anda tüm görünümünüzü baştan aşağı değiştireceğini biliyorsunuz. Bu nedenle renklenmek için fazla düşünmeyin. Kesikli kot modelleri üzerine beyaz salaş bir tshirt geçirin ve ince yün bir hırka ile son dokunuşunuzu yapın. Dakikalar içerisinde bahar renklerinin temsilcisi oldunuz bile.

Bilindiği gibi enine çizgili modellerden doğru kullanımla korktuğumuz günler geride kalabiliyor. Bu parçaları kombinlerken modern bir canlılık için fosforlu renklerden neden yardım almayasınız? Sarı renginin göz alıcılığının siyah ve beyaz klasik uyumuna eklediğiniz an bahara hazırsınız demektir.

bahar renklerinde giyim
bahar renklerinde giyim

Nude parçalarınıza veda etmemek ya da gri gibi puslu renkleri şık kombinlerde kullanmak konusunda ısrarcı iseniz, en azından dekolteli parçalar ile hareketlilik ve dore aksesuarlar ile parlaklık kattığınız kombinlerle bahar havasına siz de uyum sağlamayı deneyebilirsiniz.

bahar renklerinde giyim

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*