Gece Çantaları ile Şıklığınızı TamamlayınYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Gece organizasyonları için en şık çanta modelleri

Gece organizasyonları ister baş başa bir yemek olsun, ister kalabalık bir etkinlik, ister bir doğum günü partisi, isterseniz de bir düğün daveti, şıklığınızı aksesuar ve yardımcı parçalar ile ortaya koyduğunuz ve detayların sizi ve elbisenizi farklı kıldığı gecelerdir. Bu sebeple şıklığınız kadar minimum eşya için maksimum alan yaratma ihtiyacınızdan yola çıkarak tasarlanan harika gece çantası modelleri ile siz de en avantajlı yoldan moda tutkunu görüntünüzü oluşturmanın yollarını keşfedin.

gece cantalari

Klas kadınlar

Kadınları gece organizasyonlarında giyim seçimleri ne kadar sade olsa da hemen ellerinde ya da kollarında taşıdıkları çantalar ile değerlendirmek mümkün olmaktadır. Görünüm açısından bu derece kilit öneme sahip olmasının yanında sizin için en değerli ve geceyi en özel kılacak eşyalarınızın içinde saklandığı çantaların sizin için de nasıl oldukları bu kadar büyük önem taşımaktadır.

gece cantalari

Gece organizasyonlarında bu konseptlere uygun seçimler yapılacağı takdirde akla ilk olarak parlak detaylara sahip mini modeller gelmektedir. Borsa çantalar gibi eşya taşımaya yönelik değil, minimal eşyanın taşındığı ve şıklığın ön planda olduğu bu kombin tamamlama evresinde en büyük yardımcınız metalik parlaklığa sahip koyu süet çantalar ya da pudra, bej, füme gibi ağır ve klasik renklere sahip çantaların simlerle aydınlatılmasıdır.

gece cantalari

Bu eklemeyi pratikte kullanmayacak olsanız dahi zincir ekleri çantalara parlaklık kazandırmak için göz batmadan kullanılabilecek bir fikirdir. Metal renginin altın renginin lükslüğünü yansıtmasının yanında simler ve pul işlemeler ise el emeği detayların da ne kadar modern olabileceğinin göstergesi olarak değerlendirilebilir.

Çılgın ruhlar

gece cantalari

Klas kadınlar kadar özel etkinliklerde dikkat çekmeyen isteyen tarz sahibi kadınların da göz önünde bulundurulduğu 2017 çanta modelleri arasında yarasa ya da köpek gibi deri hayvan kalıplarının bulunduğu parlak çantalar özellikle kostüm partileri için ideal olmakla birlikte, erken saatlerde gerçekleşecek daha samimi buluşmalar için etnik desenli koton el çantaları düşünülebilir.

gece cantalari

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*