Genç Hanımlara Özel: En Çekici Mezuniyet SaçlarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Genç hanımlara en özel günü için en özel saç modelleri

Hayatınızın belki de şu ana kadarki en önemli günü olan mezuniyet gününüz, uzun seneler verdiğiniz emeklerin karşılığını alacağınız ve sonunda yeni bir hayata yelken açacağınızı resmiyete döktüğünüz özel bir organizasyon. Bu organizasyona yakışır görünmek ise her detayıyla özenli olmanızı gerektiriyor. Siz de sizin için seçtiğimiz saç modelleri ile doğal ve kusursuz bir görünüme ulaşın, en özel gecenizde kendinizi gecenin en özeli hissedin.

Trend doğallık

Mezuniyet Saclari

Saç modellerinde tıpkı makyajda olduğu gibi 2017 modasında doğallık temasının ön planda olduğunu görüyoruz. Doğallığı getirmenin en akıllıca yolu ise saçlarınızda yumuşak ve iri dalgalar yaratmak. Oldukça romantik ve naif görünen bu dalgalar için saç spreyi kullanmadan maşanızla dağınık dalgalar yapabilir ya da nemli saçlarınızı ördükten sonra koruyucu krem ile sabitleyip kuruduktan sonra açabilirsiniz. Kulaklarınızın hemen yanından aldığınız iri bir tutamı diğer kulağınıza doğru örerek ilerlemek de saçlarınızın arkasında bu dalgaları daha özel gösterecek bir model sağlayacaktır.

Örgüleri seviyoruz

Sağlamlığı, hareketlerimize uyumluluğu, sıcak havalara dayanıklılığı ile özel günlerde örgüleri kullanmaya bayılıyoruz. Sezonun en çok beğenilen modellerinden olan örgüler arasında ise her geçen gün daha farklı bir saç tasarımı buluyoruz.

Mezuniyet Saclari

Saçlarınızı iri tutamlar alarak oldukça gevşek bir şekilde alnınızdan başlayarak balık sırtı örmeye başlayın. Giderek daha da gevşek bıraktığınız tutamları ensenizde geldiğinizde sıkmaya başlayın ve örgüden bir at kuyruğu görünümü yaratın. Özellikle açık renkli saçlarda bu model daha da belirgin olacaktır.

Mezuniyet Saclari

Klasik örgüleri daha da derli toplu hale getirmek için aynı şekilde tek balık sırtı ördüğünüz saçlarınızı ensenizden itibaren bağlayın ve sarkan bu at kuyruğunu örgülerin arasına tel tokalar ile sabitleyin.

Mezuniyet Saclari

Sezonun iki trendi doğal dalgaları ve örgüleri bir arada kullanmayı düşündüğünüz mü? Özellikle saçlarınız uzunsa onları daha da iri ve gevşek örebilir, örgülerinizin dalgalarınızı daha volümlü göstermesini sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz örgülerinizi başınızın arka ve yukarısında yaparak saçlarınızın önünüze gelmesini engelleyebilir, dilerseniz de omuzlarınızdan sarkan dağınık örgüler ile daha da doğal görünebilirsiniz.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*