Genç ve Asi Tarzların Öncüsü Kadınlara Yırtık Kot Kombin ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sokak modasının asi çocuğu yırtık kotlar

Yırtık kotlar senelerdir vazgeçilmezimiz. Sokak modasında değişen trendlere inat sallanmaz koltuğunda her sene karşımıza yine ve yeniden zirveden çıkış yapan yırtık kot modelleri genç ve asi tarzın öncüsü kadınların da favorisi. Mom jeanlerin salaşlığı, skinny jeanlerin seksiliği, boyfriend jeanlerin rahatlığı… Kotunuz ne olursa olsun her tarza bir şekilde uyum sağlayabilen kesikler dokunduğu parçanın havasını baştan aşağı değiştirmeye yeter. Peki yırtık kotları nasıl kullanmalı? 2017 yırtık kot modellerinin en beğenilenleri neler? Sokak modasından yırtık kot modelleri ve kombin önerileri ile karşınızdayız.

Astarlar hiç bu kadar seksi olmamıştı

yirtik kot kombinleri

Yırtık kotların içerisinde genelde astar olarak kendi tenimizi de ya da çok çılgın modeller için desenli külotlu çorapları görüyoruz. Ancak 90’ların çılgın gençlerini hatırlatan bu görünüm için yırtık kot astarı olarak siyah file çorapları karşımızda buluyoruz. Zımbalı botlar, dağınık topuzlar, klasik Ray-Ban tarzı gözlükler ve siyah blazer ceketler bu görünümü tamamlamak için oldukça ideal.

yirtik kot kombinleri

Kadınsılığa asiliği karıştırın

Üst parçanızda İspanyol kol gibi sezon trendlerini yansıttığınız modern dokulardaki bluzlar, bol kesimlerinin yanı sıra düz inişleri ve desensiz sadeliği ile ofis şıklığı için ideal. Ancak bu modern kadın imajına biraz asilik katmak isterseniz yırtık kotlar sizleri bekliyor.

yirtik kot kombinleri

Siyah ve beyaz uyumunu kullanabileceğiniz bu kombinde ayakkabı yönünden elbette sivri topuklar ve zincirli portföy çantalar da yanında öneriliyor. İspanyol kol modasını daha yakından incelemek ve bu modeller için kombin önerileri almak isteyenleri ise 2017 Sokak Modasının Gözdesi: İspanyol Kol yazımıza davet ediyoruz.

Latin havası

Sokak modasında Latin havaları estiren görünümler için dar ve yüksek bel açık renklerde yırtık kotlarla kalça kıvrımlarınızı ön plana çıkarmanız ve bu görünüme bir de bel inceliğinizi ekleyerek daha da kadınsı görünmek için kısa ve askılı basic tshirtler kullanmanız sokaklarda tüm beğenileri toplamanızı sağlayacaktır.

yirtik kot kombinleri

yirtik kot kombinleri

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*