Göz Makyajında Farklı Renkler Arayanlara Urban DecayYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Moda haftalarından aşina olduğumuz ve son yıllarda makyaj modellerinde daha da sık görmeye başladığımız renkli eyeliner ve far modasına Urban Decay ürünleri muhteşem serileri ile destek olmaya geliyor. Şehir hayatının farklı yüzü Urban Decay sayesinde kadınlar daha genç görünen ve çılgın makyaj modellerini rahatlıkla yaratabiliyor ve yaratıcılıklarını ortaya koyuyor.

Urban Decay ürünleri
Özellikle çift renkli göz makyajı modasından yararlanırken daha da rahat kullanabileceğimiz Urban Decay göz makyajı ürünleri sayesinde siz de şehrin farklı yüzü olmaya hazır olun!

göz makyajı modeli
Renklendirin!
Öncelikli olarak renkli göz kalemi uygulaması yapmanızı gerektiren bu makyaj akımında Urban Decay 24/7 Glide-On Göz Kalemi mor rengi ile kışın beyaz temasına uyum sağlayacak harika bir tona sahip. Lilayı andıran açık bir tonuna sahip olan bu ürün sayesinde gözlerinizin daha da belirginleşmesini istiyorsanız farklı bir yöntem izlemeye hazır olun ve renkli göz kalemini gözlerinizin altına kalın bir çizgi halinde uygulayın.
Urban Decay’in Moondust Farı Space Cowboy’u uygulamaya başlayabilirisiniz. Bu üründe pembenin en tatlı tonlarından birini en ışıltılı haliyle gözlerinizde taşıyabilir, pembe ve mora harika bir uyum verebilirsiniz. Göz kapağınızın tamamına farınızı uyguladıktan sonra göz makyajı modelinizdeki temel iki rengi belirlediniz demektir.
Belirginleştirin!

makyaj modelleri

Urban Decay ürünleri içerisinde en çok tercih edilenlerden biri olan sağladığı göz alıcı belirginleştiricilik ile Urban Decay Perversion Yoğunluk ve Hacim Veren Maskara olurken kirpiklerinize de harika görünümden pay vermek için bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Makyajınızın son hamlesi olarak kullanabileceğiniz maskaranızla işlemi bitirebilir ve Urban Decay ürünleri farkını anında görebilirsiniz.

Göz makyajınızı sabitlemek ve gün boyunca rahatça hareket edebilmek için Urban Decay Eyeshadow Primer Potion ürünü uygulayarak göz makyajınıza uygun bir zemin yaratabilirsiniz.

Göz Makyajı

 

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*