Gözlerde Grafik ModasıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Grafik çizgiler makyajda yenilikçi ve farklı olmayı seven kadınların yeni gözdesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Grafik göz makyajı nasıl yapılır merak ediyorsanız bu keyifli seçeneklerle dolu yazımızı okumaya devam edin.

grafik göz makyajı

Göz kapağında çizgiler

Eğer gözlerinizde grafik tasarımlar oluşturmak istiyor ancak eyeliner fırçası ile bunu yapacak kadar yeteneğiniz olmadığını düşünüyorsanız kesinlikle basit çizgilerle de grafik göz makyajı oluşturabileceğinizi unutmamalı ve bu kolay tekniği hemen denemelisiniz. Göz kapağınızın üst kısmında oluşturabileceğiniz keskin ve dikkat çekici bir çizgi farklı görünmeniz için yeterli olacaktır.

göz makyajı ve ruj

Gözünüze klasik model bir eyeliner çizgisi çektikten sonra farklı uzantılar ile kıvrımlar ekleyebilir ve renkli rujlarla bu farklı tarzı desteklemeyi de deneyebilirsiniz. Farklı makyaj modelleri denemek için ideal olan bu teknikte fazla allık kullanmaya çalışmalı klasik görünümün dışına çıkmakta olduğunuzu unutmamalısınız.
Yaratıcılığını konuşturmak isteyenlere

Gözlerinde daha farklı çizgiler oluşturabileceği yönünde iddialı olanları ise simetrinin hakim olduğu farklı grafikler bekliyor. Göz kenarlarında mini kareler, göz pınarlarında doğru uzun ve kalın çizgilerle gelen eyelinerlar, köşeli kuyruklar gibi sınırsız seçenek içerisinde dilediğinizi deneyebilir hatta kendi göz makyajı tarzınızı yaratıcılığınızı katarak oluşturabilirsiniz.

grafik göz makyajı

Tasarıma renk katmak isteyenlere

Eğer farklı olma konusunda benim için grafikler yeterli değil derseniz işin içine renkler katmak da oldukça dikkat çekici görünmenizi sağlayabilir. Özellikle fosforlu renkler ya da sarının parlak tonları, elektrik mavisi, açık kırmızı gibi göz alıcı tonlar gözünüzdeki farklı göz makyajı tasarımları ile harika bir uyum sağlayacaktır.

göz makyajı tasarımları

Tavsiye olarak makyajınızdaki bu farklı tarzı giyiminize de yansıtmanız gerekmekte, makyajınızla uygun renklerde cesur bir giyime sahip olmanız daha tarz sahibi bir görüntü yakalamanız için ideal olmaktadır. Gözlerinizdeki bu grafik çizgilere destek için hem alt hem üst kirpiklerinizde farklı rimeller deneyebilir ancak klasik tonlarda rujlardan ya da takma kirpiklerden kaçınmanız gerekir.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*