Güçlü Kadınlara Özel Stil ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kendine has bir stil oluşturmak isteyen güçlü kadınlara öneriler

Kadınların yaşamı idame ettirme konusunda ne kadar güçlü oldukları su götürmez bir gerçek. Hayatın temposu içerisinde adeta bir süper kahraman gibi her işin üstesinden gelen kadınların bu karmaşa içinde güzelliklerinden hiçbir şey kaybetmediklerini görmek oldukça ilham verici. Ancak bazı kadınlar var ki hayatta yer alışları ile tam bir güçlülük kaynağı. Bizlere ilham veren bu güçlü kadınlar için, içlerindeki bu dünyayı yansıtacak bir stil oluşturma rehberi hazırladık, içinizdeki o muhteşem enerjiyi yansıtmak siz güçlü ve cesur kadınlara kaldı.

cesur kadinlar icin giyim

Cesur ve iddialı olun

Cesur olmanın kadınlarımızın doğasında olduğunu biliyoruz. Ancak içinizdeki bu iddialı ve sınırsız cesarete sahip kadını sizce de su üstüne çıkarma vakti gelmedi mi? Giysilerinize açacağınız derin bir yırtmaç ya da hafif bir dekolte sizi yaza hazırlarken eğer kusurlarınızın nasıl görüneceğini gibi endişeleriniz varsa, dikkati diğer yönlere çekerek özgüveninizi de tazeleyecektir. Unutmayın kararında yapılan açıklıklar sizi şık göstermek için senelerdir kadınların en sık kullandığı taktiklerin başında yer almaktadır.

cesur kadinlar icin giyim

Klasik fikirleri özgünleştirin

Güçlü bir kadın olarak imajınızda şıklığı tartışılmaz klasik fikirlere yer vermeyi unutmayın. Ancak bu düşünceyi ihmal etmemenin yanında kendinizden de izler taşımayı ihmal etmeyin. Unutmayın güçlü bir kadın olarak klasik şıklığın yanında özgün modanın da yüzü siz olacaksınız.

cesur kadinlar icin giyim

Örneğin en klasik parçalardan biri olan saten siyah elbiselerde yaka kısmında biraz dantel kullanarak daha cesur bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ya da ekose eteğinizi dümdüz bir kesimde tercih etmek yerine katmanlı kesimleri denemelisiniz. Mini etekler ile gömleklerinizi çok yakıştırdığınızı biliyoruz, peki ya lame botlar ve salak kazaklara ne dersiniz?

cesur kadinlar icin giyim

Cesur olmak her zaman ciddi bir görüntü sergilemek demek değildir. Bazen alanınızda öncü bir tarz yaratmak için çılgın fikirleri de takip etmekten çekinmeyin.

cesur kadinlar icin giyim

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*