Gündelik Rahatlık için Tercih Edilebilecek 5 Popüler Kombin ÖnerisiYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

‘Ne giysem’ diye düşünenlere popüler kombin önerileri

Sportif giyim mi yoksa şıklıktan taviz vermemeli mi? Rahatlık mı yoksa en kadınsı parçalar ile cesur bir tarz mı? Eğer gündelik kullanım için kendinize bir tarz belirlemek ya da doğru kombini yaratmak konusunda aklınız karışıyorsa size özel farklı gündelik kombin önerilerimiz ile sizde birçoğumuzun gardırobunda bulunan bu basit parçaları bir anda kullanıma hazır ve tarzınızla uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

Casual şıklık

Gündelik şıklık aslında gardırop önünde saatlerimizi harcamamıza yol açsa da basic parçaların bir arada kullanımı ile kendiliğinden sağlanabiliyor. Örneğin birçoğumuzun gardırobunda kendisi ya da türevi olan kot ceket, kanvas pantolon, kalın bantlı sandalet ya da füme yün kazak gibi parçalar bir araya geldiğinde şehir şıklığının anahtarı olabiliyor.

Salaşlık rahatlık demek olabilir

Popüler Gündelik Kombinler

Salaş ve bol parçaları giymekten çekinmeyin. Salaş parçaların yalnızca ev giyim ya da sportif giyime uygun olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bu konudaki tek püf nokta eğer bir yanınızda salaşlık hakimse diğer yanınızda bu rahatlığa uygun ancak vücudu saran ya da ortaya koyan parçalar tercih etmeniz.

Asimetri modası

Omzu açık gömlek, kazak ve elbise modellerini sık gördüğümüz 2017 modasında asimetrinin kattığı modern rahatlık, popüler olacak kombinler yaratmanızı sağlıyor. Basit bir kazağı omuz detayı ile bir anda yepyeni bir görünüme sokmak ve stillettolar ile bu görümünü bir anda kadınsı bir ciddiyet ile değiştirmek mümkün olabiliyor.

Sezon trendlerini bir araya getirin

Sezonun trendi kısa paça yüksek bel yırtık kot pantolonları yani yırtık detaylı mom jeanler ve kısa ceket modelleri. Bu iki trendin kendi içindeki sportifliğini bir araya getirmek ise akıllıca bir kombin önerisi olabilir.

Tek bir parçayı detaylandırın

Şık görünmek için birçok farklı küçük parça kullanmak özellikle vaktinizin olmadığı zamanlarda kafa karıştırıcı olabilir. Bunun yerine düz bir kesim ve tek renkten oluşan elbise gibi tek bir parçayı alın. Bu elbiseye uygun tüm aksesuar ve ayakkabıları sonradan ekleyin. Böylece aynı elbiseden birçok farklı tarz üreterek alışveriş ihtiyacınızı azaltmanız da mümkün. Eğer ”benim sade kesim elbisem yok” diyorsanız En Tarz Tshirtleri Mini Elbise Yapıyoruz isimli yazımıza kesinlikle göz atmanızı öneririz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*