Güzelliğinizin Parlamasını Sağlayacak Glitter Makyaj TrendiYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Glitter makyaj ile yüzünüz ışıl ışıl

Farlar, hightlightlar, lip glosslar derken parıltılı ürünler 2017 makyaj modasında iddialı bir hakimiyet kurdu. Yüzünde ya da gözlerinde ışıltılı parlamalara yer vermek isteyen ve bu ürünleri seven modern kadınlara müjdemiz var, sizi tüm dikkatleri üzerinize çekecek kadar parlatacak olan glitter makyaj trendi ile davetlerin çok konuşulan ismi olmanız işten bile değil. Siz de bu parlak makyaj trendinin uygulama örneklerini inceleyerek bir an önce sokakların yıldızı olun.

glitter makyaj

Parıldayan kaşlar ve gözler

glitter makyaj

Bol pigmentli uygulamalara başlıyoruz. Parıltı denince akla ilk gelen ürünlerden olan pigmentli simleri dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir makyaj trendi ile karşı karşıyasınız ve unutmayın bu modanın hakkını vermek için biraz çılgın olmak zorundasınız. Kaşlarınızın yalnızca altına, yalnızca üstüne ya da kaşlarınızın kendisine uygulayacağınız çizgi halindeki renkli simler ile siz de gecelerin en iddialı ismi olacaksınız. Pigment tercihinizi yapmak konusunda ise tamamen özgürsünüz.

glitter makyaj

Ben klasiklerden yanayım diyenler için bu trendin daha görmeye alışkın olduğumuz hallerini kullanmak da mümkün tabi ki. Ancak parıltıların göz alıcılığından hiçbir şey kaybetmediği bu modellerde dahi cesaret doruklarda. Far yönünden aynı pigmentleri kullanabilir, parlaklığa çerçeve olarak eyeliner uygulamaları yapabilirsiniz.

Parlak noktalar

Eğer makyajınızda tek bir noktada yoğunlaşan parlaklık yerine biraz dağılmış bir parıltı arıyorsanız bu trendin sizi oldukça şaşırtacak öneriler ile geleceği konusunda önceden uyarmamızda fayda var.

glitter makyaj

Burnun üstünde bulunan simli çıkartmalar ya da dağınık simler parlak çil görünümü farklılığın diğer adı olmanızı sağlayacak. Bunun yerine far ya yanak bölgesindeki ürünlerin parlak olanlarını kullandıktan sonra bu bölgelerden yavaşça dağılan bir parlaklık izlenimi uyandırmak için göz çevresine de aynı çıkartmaların ve pigmentlerin farklı versiyonlarını uygulamanız mümkün.

glitter makyaj

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*