Hafta Sonu Tatilleri için Yanınızda Bulunması Gereken GiysilerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Küçük kaçamaklar için valiz hazırlama tüyoları

Havalar ısınınca evde durmak ve işlere odaklanmak daha zor bir hal aldı. Kaçamaklar yapmak için en küçük boşlukları dahi değerlendirenler ise pek de az sayıda değil. Ancak kararsız kalıp en ufak tatillere bile kocaman çantalar ile giderek kendinize yük edinmek ya da tatil esnasında eşya yoğunluğunun içinde seçim derdi ile uğraşmamak için siz de hap giyim önerileri ve her duruma uygun kullanışlı kombin modellerini öğrenin.

haftasonu tatilleri icin oneriler

Yanımıza ne almalı?

Öncelikle yanınızda gündelik giyime uygun iki adet koombin bulunmalı. Bunlardan biri gündüz ne giyeceğiniz derdinden sizi kurtarmak, diğeri ise onun yedeği görevi görmek için. Basic bir tshirt ve bir kot işinizi görmeye yetecek temel ve garanti parçalardır.

haftasonu tatilleri icin oneriler

Düz siyah bir elbise yanınızda yoksa mutlaka temin edilmeli. Her kadının gardırobunda kurtarıcı bir elbise varıdr  ve ne giymesi gerektiğine karar veremediği özel davetlerde hemen bu elbiseyi üstüne geçirmek oldukça pratiktir. Aynı taktiği bir de tatilleriniz için ayarlayın. Gardırobunuzda diz boylarında kolsuz ya da yarım kol düz kesim bir siyah elbise bulundurun ve tatillerinizde mutlaka yanınıza alın.

haftasonu tatilleri icin oneriler

Bir davet aldığınızda ya da akşam yemek buluşmalarında, gece eğlencelerinde ve çok daha fazlası için işinizi görecek bu elbise ile hem her ayakkabıyı kullanabilir, hem hasır bir fötr şapka ile gündüze hem de büyük taşlı bir kolye ile gece lüks mekanlara gitmeye hazır olabilirsiniz.

haftasonu tatilleri icin oneriler

Ayakkabı yönünden hem şık hem de sportif kombinlere uyum sağlayacak tek bir çift götürmek sizin için kurtarıcı olacaktır. Bunun için de yaz aylarında bir çift sandalet, bahar aylarında babet ve kış aylarında sağlam bir spor ayakkabı veya da süet düz taban kısa bir çizme yeterlidir. Yaz aylarında ek olarak plaj terliklerinizi yanınıza almayı unutmayın.

 

haftasonu tatilleri icin oneriler

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*