Hayatı Güzel Yaşamak İsteyenlere Özel Parfüm Avon LifeYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kenzo Takada ile yaşamın içinden bir parfüm: Life

Eğer kendiniz ya da sevdiğiniz kişi için hem çiçeksi hem de odunsu kokuların karışımı bir pafüm arıyorsanız Avon Life tam size göre. Avon Life EDP Kadın menekşe, nilüfer, sedir ağacı ve karabiberin egzotik ve canlandırıcı etkisini Avon farkı ile sizlere sunuyor. Hayatın içinden bir parfüm arayanları Life’ı keşfetmeye çağırıyoruz.

avon life

Kenzo Takada farkı 

 

Ünlü tasarımcı ve parfüm yaratıcısı Kenzo Takada tarafından Avon işbirliği ile oluşturulan Life EDP, hayatı daha güzel yaşamak isteyenlerin parfümü olarak anılıyor. Ünlü tasarımcı Takada, ilham veren yaratıcılığını güzel bir gerçekliğe dönüştürmenin kendisi için en büyük eğlence olduğunu ve bu fikirle tüm kadınların erişebilmesini istediği bir parfüm olan Life’ı ortaya çıkardığını söylüyor.
avon life
Kenzo Takada’nın tıpkı diğer tüm üretimlerinde olduğu gibi canlı ruhunu ve kişiliğinin en belirgin özelliği olan pozitifliğini yansıttığı bu özel parfüm Avon Life’ın en yoğun notalarını ise menekşenin verdiği tatlı ferahlık oluşturuyor. Mısır ve Fransa’nın sevilen şehirlerinden Grasse’de yetiştirilen bu özel çiçek, arzunun simgesi olarak biliniyor. Bu çiçeği karmaşık duygular uyandıran yoğun aromalarda bir damla ile dahi etki uyandırmak isteyen parfüm üreticileri özel  olarak kullanmayı tercih ediyor.
avon life
Çiçeklerin sıcaklığı Life ile geliyor
Hem erkek hem kadın parfümü olarak çeşitlendirilen Avon Life kadın açısında beyaz çay kokusunu kullanarak oldukça etkileyici notalara dokunuyor. Bu etkileyiciliği ise turunçgillerin enerjisi ve süsen çiçeğinin alt notalarına ekleyen Avon Life, çiçekleri temeline alan bir sıcaklık veriyor.
avon life
Zamanın ötesinde bir parfüm olan Avon Life, erkek yönünden bakıldığında ise bizlere üst notalarda erkeksi bir sertlik veren baharatların ve alt notalarında sıcaklık kazandıran odunsu kokuların sunulduğu bir parfüm. Erkek parfümünde orta katmanı ise Virginia sedir ağacı kullanan üreticiler farklılığını yansıtmayı ihmal etmemiş oluyor.
avon life
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*