Hediyelik dekorasyon ve ev eşyası önerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Evlerde daha çok vakit geçirilen bahar ve kış günleri için renkli ev dekorasyonu gereçleri ve hayat kolaylaştıran küçük ev aletleri ile diğer aile üyelerini ya da sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.  Büyüklerinize ya da arkadaşlarınıza seçebileceğiniz renkli ürünler ile hem sevdiklerinizi hem de onların evlerini keyifli zamanlar için hazırlayın.

hediyeler

Hayat kolaylaştıran dekorasyon ürünleri

Eğer bütçenizden dolayı imkanınız var ise özellikle kış ve yılbaşı indirimlerinden faydalanmanın tam vakti. Bu indirimlerden faydalanarak alacağınız hediyeler ile hayatı kolaylaşan ve renklenen sevdikleriniz çok mutlu olacaktır. Örneğin anneniz için yeni bir beyaz eşya seçebilir ya da eşiniz için maçları daha keyifle izleyeceği bir LCD TV almayı düşünebilirsiniz.

işlemeli hediyeler

Eğer bütçeniz imkan vermiyorsa, üzülmeyin, kendiniz yapabileceğiniz ya da daha ucuza temin edebileceğiniz birçok eşya da olduğunu unutmayın. Özellikle kadın arkadaşlarınız için rengarenk kutular alabilir ya da kendiniz birkaç boya ve desen işlemi ile takıları için bir kutu hazırlayarak onun da dağınıklıktan kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

değerli hediyeler

Raf kullanan arkadaşlarınız için vazolar boyayabilir ya da raflarındaki kitaplara dekoratif destekler alarak daha düzenli görünmesini sağlayabilirsiniz.
Dekorasyonda yenilikler ile eviniz renklensin

Sevdiklerinizin evine renk katarak onların da canlanması için dekorasyon ürünlerinden destek alabilirsiniz. Örneğin küçük ve şık bir puf alarak arkadaşınız kendisi için ayakkabılık önünde işlerini kolaylaştırabilir ya da pufun yanına bir gazetelik alarak dergilerini düzenlemesini sağlayabilirsiniz.

hediyelik eşyalar

Kadın arkadaşlarınızda en çok renkli mutfak aletlerini kullanarak onları mutlu edebileceğinizi de unutmayın. Uzun zamandır mutfak yenilemek isteyen arkadaşınızın bir noktadan başlaması için ona destek olmuş olabilirsiniz. Hazır satılan rengarenk perdelerden, sebze ve meyve desenli çılgın kilimlere kadar birçok küçük konfeksiyon parçasının mutfağa renk katabilecek harika hediyeler olduğunu göz ardı etmeyin.

mutfak hediyesi

Arkadaşlarınıza ayrıca pet şişe altlarını kesip boyayarak renkli saksılar üretebilir ve bu saksıları renkli çiçekler ile süslemek için bahçenizden birkaç dal koparabilirsiniz. Ayrıca bu saksıları tahta bir çöp şişin ucuna takacağınız sevimli notlarla süsleyerek daha da harika bir hediye haline getirebilirsiniz.

en güzel hediyeler

Eğer tek bir hediye almak ya da yapmak konusunda kararsız kalıyorsanız, banyolar için üretilen harika setlerden alarak sevdiklerinizin kendini şımartmasını sağlayın. İçinde çubuk oda kokusu, özel esanslar ve sabunluklar gibi dekoratif gereçler bulunan bu setlerin, içinde kişisel bakım ürünleri olanlarında seçerek daha özel bir seçenek oluşturabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*