Hem Fonksiyonel Hem de Şık Güzellik FikirleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Pratik güzellik için ipuçları

Güzelliğe ulaşmanın çok zorlu adımlardan, karmaşık ve yorucu makyaj tekniklerinden geçtiğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Ürün seçimi esnasında birazcık akıllıca tercihler yaparak ya da aldığınız ürünleri pratik makyaj teknikleri için kullanmak size fazlası ile yardımcı olacak ve gün içinde bakım ve makyaja ayırdığınız süreyi oldukça kısaltacaktır. Siz de stil sahibi olmanın püf noktalarını bizimle keşfederek bakımın pratik dünyasına adım atın.

Pembenin gücünü keşfedin

fonksiyonel guzellik onerileri

Öncelikle her kadının bordo ya da kırmızı rujları sevmek zorunda olmadığını belirterek başlayalım. Ancak pratik bir güzellik süreci için makyaj ürünleriniz arasında mutlaka pembe rengine yer vermelisiniz. Pembe renginde mat bir ruj işlerinizi kolaylaştıracak, çünkü sağladığı uyum ile her mevsim için uygun olmasının yanında her kombin için de ideal bir eş olacaktır. Pembe renkte rujları parlak olanlarından seçerseniz allık olarak kullanmanızın da mümkün olduğunu unutmayın.

Stil ipuçları

Alacağınız braletleri biraz uzun tutarak seçmek onları yalnızca çamaşır değil, rahat günler için ideal bir tshirt olarak da kullanmanıza yarayacaktır. Serin günlerde braletin üzerine bir hırka ve şal alarak, daha sıcak günlerde ise altına kot short giyerek sokakları sallamanız mümkün. Braletinizde ne kadar çok desen, bağcık gibi detaya yer verirseniz dış giyim için o kadar uygun görünecektir.

fonksiyonel guzellik onerileri

Gardırobunuzda acil durumlar için iki parçalı bir kombine mutlaka yer verin. Her zaman elbise giymek istemeyebilirsiniz ya da elbiseleri kombinlerken daha çok hareket katmak için ne kullanmanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Ancak iki parçadan oluşan bir giysi ile işlerinizi daha pratik kılabilir, hemen bir etek bluz kombini yaratarak kendinizi sokaklara atabilirsiniz.

fonksiyonel guzellik onerileri

fonksiyonel guzellik onerileri

Son dönemlerde şal gibi parçaların ne kadar fonksiyonel olabildiğini görmüş bulunuyoruz. Bu gibi parçaları dilerseniz mini bir elbise, daha kısa ya da ince olanlarını ise bandana olarak kullabilirsiniz. Yanınızda pamuktan bir şal bulundurmanın faydalarını yalnızca kışın değil yazın da göreceğinize eminiz.

fonksiyonel guzellik onerileri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*