Hem Pratik Hem de Etkileyici Saç ModellleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Dakikalar içerisinde saçlarınızı dikkat çekici kılacak modeller

Saçlarınız en giyiminiz kadar önemli. Çünkü güzellik ve şıklığı bir bütün halinde yakalamanız, gerçek bir klaslığın göstergesi. Peki stil sahibi görünüme ulaşmak sanıldığı gibi zor mu? Size özel seçtiğimiz pratik saç modelleri ile hem etkileyici bir görünüm kazanarak stilinizde bütünlük ve uyum yakalamanız hem de bunun için yalnızca dakikalarınızı ayırmanız yeterli.

Yandan ayırın

etkileyici sac modelleri

Saçlarınızı etkileyici görünmek istediğiniz günler için olabildiğince tek taraftan ayırın. Mümkünse hemen kulak üzerinden başlayan saç ayrım çizgileri yaratın. Bunun için çok düzgün ve düzenli ayrımlar yapmanıza gerek yok, saçlarınızı parmaklarınızla da dağıtarak ayırabilir, böylece daha havalı ve dolgun saçlara sahip olduğunuz izlenimi yaratabillirsiniz.

Arkaya tarayın

Modern kadın figürlerinde görmeye alıştığımız saçların geriye doğru tarandığı ıslak saç modelleri, özellikle özel davetlerde ünlü isimler tarafından sıkça tercih ediliyor. Koyu renk saçlarda daha da belirgin olan bu saç modeli için saçlarınızı geriye doğru tarayıp yan kısımlarını dilerseniz biraz baş arkasından olacak şekilde sabitlemeniz ve biraz da ıslaklık katmanız yeterli.

etkileyici sac modelleri

Basit toplamalar

etkileyici sac modelleri

Saçlarınızı toparlayarak daha tempolu günlere hazırlanabilir ancak bu esnada etkileyiciliğinizden hiçbir taviz vermeye de gerek duymayabilirsiniz. Saçlarınızı gelişigüzel bir şekilde esnenizde küçük bir topuz oluşturacak şekilde toplayın ve önden çıkan saçlarınızın hafif bir dağınıklık yaratmasına izin verin. Kıvırcık ya da dalgalı saçlara sahipseniz önceden düzleştirmeniz faydalı olabilir.

etkileyici sac modelleri

Saçlarınızı düzleştirerek yıpratmak istemiyorsanız aynı dağıtma taktiğini balerin topuzlarına da uyarlayabilirsiniz. İri bir topuz yaparak saçlarınızda göstermek istemediğiniz kontrolsüz kıvrımları saklayabilir ve gün boyu rahat hareket edebilirsiniz.

etkileyici sac modelleri

Örgülerinizi gevşek bir şekilde tamamladıktan sonra omzunuzdan aşağı sarkmasına izin verin. Kulak çevresinde ve alın üstünde bulunan saçları parmaklarınızla ovarak tokadan kurtarın ve doğal bir salaşlık yakalayın.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*