Hemen Denemek İsteyeceğiniz Ahşap Raf FikirleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Ahşap Raf Dekorasyonu

Rustikten asmaya birçok raf fikri artık kendin yap fikirleri sayesinde evlerimizde masrafsız ve keyifli bir şekilde bizim yaratıcılığımıza bırakılıyor. Ancak bazıları var ki görünüşünün yanı sıra kolaylığı ve farklılığı ile de hemen dikkatleri çekiyor. Evinizin en sıcak köşesindeki kitap rafından, evinizde sizi karşılayan anahtarlıklara kadar birçok farklı ahşap fikrinden evinizde görmek istediklerinizi bir an önce siz de uygulamak isteyeceksiniz.

Ahşap Raflar Ahşap Raflar
Tavandan sarkmalar
Tavanınıza takabileceğiniz bir metal çengele orta kalınlıkta bir rugan geçirerek tavandan aşağı sarkıtabilirsiniz. Bu ipin uçlarını ise dilediğiniz genişlikte enine kesilmiş bir ağacı çevrelemek için kullanarak tavandan sarkan ve sizin için ekstra alan yaratacak yaratıcı bir detaya dönüştürebilirsiniz.

Ahşap Raflar

Bu detayı dilerseniz bir baş ucu sehpası dilerseniz balkonlarınızda bir saksılık dilerseniz de yemek masanızın yanında bir servis alanı olarak kullanmanız mümkündür. Duvarınızda yer kaplamadan anında işlerinizi kolaylaştırmanızı sağlayacak olan bu şık dekorasyon önerisini dilerseniz birden fazla iple dikdörtgen plakalarla yan yana deneyerek çoğaltabilir ve raf formuna daha yakın bir görünüm kazanabilirsiniz.
Duvara monteler
Duvara monte raflar ağır duruşu ile kitaplarınız ya da aksesuarlarınız için çok daha iyi bir alternatif oluşturmakla birlikte yaratıcılığın en üst seviyeye çıktığı ağaçlardan esinlenen doğal raf modellerini görmekteyiz.

Ahşap Raflar Ahşap Raflar
Dilerseniz işlenmemiş, boyunda farklı kalınlıklara sahip bir ağaç parçasını boyuna keserek duvara uyumlu bir düzlüğe getirebilir, yan kısımlarına cam saplamalar yaparak harika modernlikte bir raf elde edebilirsiniz. Raf çeşitleri elbette dediğimiz gibi yaratıcılığınıza kalmış durumda. Öyle ki aynı işlemi tavandan yere kadar uzanan uzun bir ağaç kısmı ile yapabilir, kendinize ihtişamlı ve göz alıcı bir okuma köşesi yaratarak doğanın dinlendiriciliğini evinize taşıyabilirsiniz. Evinize bohem bir hava katacak dekorasyon önerileri için de el dokuması kilimler ve siyah çerçeveli fotoğraflardan yardım alabilirsiniz.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*