Hemen Denemek İsteyeceğiniz Pembe Tırnak ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Pembe sezonun trendi olmaya devam ediyor

Pembe rengi önce giyim sonrasında ayakkabı ve şimdi de nail art modasında karşımıza çıkıyor. Pembenin canlılığı ve kadınsı zarifliği tüm baharı etkisi altına alırken, tırnaklarda pembenin duruşu ve yaratıcı olduğu kadar çekici görünen desenleri ise kadınların kalbini fethediyor. Siz de farklı tırnak modelleri içerisinden kendi tarzınıza en uygun olanı seçerek bizimle birlikte uygulama detaylarını keşfedebilirsiniz.

Bahar desenleri

Japon çiçeklerini anımsatan dallardan ayrılan tomurcuk çiçek desenleri beyaz zemin üzerine pembe renginin kullanılması ile baharın en canlı halini tırnaklarınıza taşıyor.

Pembe Tirnak Modelleri

Bu tırnaklara sahip olmak için desenleri uygulayacağınız tırnaklarınızı beyaza, diğerlerini pembe rengine boyayın. Ardından ince uçlu oje fırçanız ile siyah rengini kullanarak gelişigüzel dallar yaratın ve sırası ile pembe, uçuk pembe ve beyaz renklerinde çiçek yaprakları ile birleştirin.

Basit ve etkileyici

Eğer nail art yapmaya yeni başladığınız için daha kolay ancak bir o kadar da etkileyici bir tırnak modeli arıyorsanız bu pembe tırnaklar tam size göre.

Pembe Tirnak Modelleri

Tüm tırnaklarınızı (biri hariç) pembe ojeniz ile renklendirin. Boşta kalan tek tırnağınıza metalik gri renginde simli oje ile parlaklık verin. Bunun hemen yanındaki tırnağınız için aynı renkte benek şeklinde tırnak stickerı kullanmayı unutmayın. Bu kadar basit!

Farklı renk çiftleri

Pembeyi birlikte kullanmayı en çok sevdiğimiz renklerden biri vizon tonları. Bu mat tonu tırnaklarınızın çapraz olan çizdiğiniz çizgilerin altta ya da üstte kalan kısmına, pembe ojenizi ise çizginin diğer tarafına uygulayın. Pembe zeminli tırnaklarınızı vizon rengi oje ile desenlendirmeyi unutmayın.

Pembe Tirnak Modelleri

Tırnaklarda modern sanat

Tırnaklarınızı bir tabloya dönüştürecek bu modern uygulama için iki farklı tonu bir süngerin üzerine üst üste sürün ve süngerle tırnağınıza pompa hareketleri ile ombre yapın. Ardından zıt renkte oje ile tırnaklarınıza dilediğiniz gibi fırça darbelerinde bulunun.

Pembe Tirnak Modelleri

Tırnaklarınızı pembe zemin ile süslemelere hazırladıktan sonra diğer ojelerinizin

Pembe Tirnak Modelleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*