Her Erkeğin Gardırobunda Bulunması Gereken Giyim ParçalarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Erkekler için giyim demek en az kadınlar için giyinmenin önemli olduğu kadar büyük öneme sahip bir konu demek. Öyle ki erkeklerin giyim modasında da büyük bir çeşitlilik ve alternatif bulmak mümkün. Belki kadın giyim vitrinleri kadar canlı olmasa da en az onlar kadar fazla ürüne sahip olan erkek giyim parçalarında arası doğru ürünleri bulmak bazen zorlayıcı olabiliyor. Bu nedenle her beyfendinin gardırobunda bulunması gereken, ister şık ister sportif kombinlere eşlik edebilecek kombin parçalarını birlikte keşfedeceğiz.

Takım elbise

erkek giyim onerileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takım elbise gerçek bir beyfendinin gardırobunda mutlaka bulunması gereken parçalar arasında başı çekiyor. Öyle ki acil bir davette ya da şıklığınızın önem taşıdığı bir iş görüşmesinde, nerede olursa olsun erkeklik göstergesi olarak uzun senelerdir tercih edilmekte olan takım elbise modelleri arasında lacivert ya da siyah gibi klasik bir rengi barındırmak bazen kurtarıcı bir fikir olabiliyor.

Blazer ceket

erkek giyim onerileri

Takım elbisenin kendine has şıklığı bir yana serin ve ılık bahar günleri dahil birçok günde rahatlığınız için tercih edebileceğiniz blazer ceketler erkekler için tam bir giyim kurtarıcısı. Özellikle fazla resmi olmak istemediğiniz davetler ya da buluşmalar için samimi bir şıklık vaat eden blazer ceket modellerinde ise yalnızca bir tshirt ile harika kombinler elde etmenin mümkün olduğu tasarım çeşitliliği görüyoruz.

Aksesuarlar

erkek giyim onerileri

Kahverengi deri ayakkabı ve kemerlere sahip olmak, erkek aksesuarları arasında seçim yapılması gereken zamanlarda erkeklerin tüm sorunlarına yanıt olabilen bir klasik. Ancak klasik de olsa gündemdeki konumundan hiçbir şey eksilmeyen bu fikri elbette aynı rengin süet versiyonları da takip ediyor.

erkek giyim onerileri

Tüm giyiminizi oluşturdunuz ve sokağa çıkmaya hazırsınız diyelim. Ancak gerçek bir beyefendi için kolanda saati yoksa mutlaka bu giyimde bir eksik var. İster spor, ister şık birçok saat modeli arasından dilediğinizi seçmek, erkek giyimi için adeta bir son nokta vuruşu, bir imza demek.

erkek giyim onerileri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*