Her Genç Kızın Gardırobunda Olması Gereken Tarz Sahibi ParçalarYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Özellikle üniversiteli olunca artan genç kızların ‘ne giysem’ sorunsalı birkaç hayat kurtaran parça ile çözülebiliyor. Acil durumlarda genç kızları hemen stil sahibi gösteren ve okul konseptine uygun giysiler sayesinde hızlı ve pratik kombinler üretip siz de hem zaman ve bütçeden tasarruf sağlayabilir hem de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

deri ceket kombinleri

Asi duruşun vazgeçilmezi deri ceketler

Deri ceketler sınırsız seçenek sunması sayesinde hem kendi tarzınızı oluşturmanızı sağlar hem de asi duruşu ile genç görünümü tazeler. Zamansız ürünlerden biri olarak görülen farklı deri ceket modelleri her sezonun baş tacı olmakla birlikte basic bir tshirt ile gündelik hayatınızda, zımbalı botlar ile buluşmaya hazırlık esnasında, askılı bir elbise ile özel günlerde kullanılarak hayat kurtarıcı bir parça olabilir.

genç kız kıyafetleri

Yağmurla birlikte gelen çizme sezonu

Farklı boylarda ve tasarımlarda yağmur çizmeleri kullanmak özellikle renkli ve farklı görünmeyi seven genç hanımların tarzı için ideal bir tamamlayıcı olmasının yanı sıra yağmurlu havalardaki kullanışlılığı ile de kurtarıcı olabiliyor.
Konfor ve stili bir arada sunan yağmur çizmelerini dilerseniz tayt kombinleriniz dilerseniz mini etekleriniz ile kullanabilir, boyundan çapraz gelen bir çanta ile tamamlayarak okul günlerinize uygun hale getirebilirsiniz.

genç kız giysileri

Üniversitelilerin gözdesi atkılar

Özellikle bu sene kış modasında oldukça popülerleşen uzun atkı modelleri dağınık ve özgür bir görünüm oluşturmaya çalışanlar için birebir. Farklı şekillerde bağlanarak şıklık katabilen uzun atkıları yalnızca kabanınızın üzerine doğru boynunuzdan geçirerek kullanmanız bile dikkat çekici bir aksesuarınızın olmasını sağlayabilir.

genç kız giysileri

Elbiselerde triko rahatlığı

Okul koşturmaları içerisinde elbise giymenin pek de rahat bir alternatif olmadığını düşünen genç kızlar için ideal bir parça olan triko elbise modelleri bu kışın gözdesi halini almış durumda. Birkaç sene sonra yeniden moda olmayı başaran triko elbiseler uzun kabanlar, kısa botlar ve mini çantalar ile gündelik şıklığın kapısını açabiliyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*