İki Parçalı Hazır Kombinler ile Uyum Derdine SonYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kombin yaratma derdine son

Çok beğendiğiniz bir bluzunuzu bir türlü hangi pantolon ile giymeniz gerektiğine karar veremiyor musunuz? Ya da renkli shortunuzu uygun bir tshirt ile kombinleyemediğiniz için gardıropta kendi haline mi bırakmak zorunda kaldınız? Belki de büyük heveslerle yaptığınız alışverişlerinizde aldığınız hiçbir şeyin giysilerinizle uyumlu olmadığını eve geldiğinizde anladığınızda hayal kırıklığı yaşadınız. Sizi ve alt ve üst parçalarını kombinleme ve uyum sağlama sorunundan kurtaracak olan iki parçalı tasarımlar ile yazın sıcaklığı, baharın hafifliğini giysilerinizde taşımanız mümkün.

Iki Parca Kombinler

Cesur kadınlara

Havalar ısınmaya başladı. Havalar ısındıkça tarzını sakladığı kabanların altından çıkaran kadınlar ise en cesur halleri ile 2017 sokak modasında yerini almaya hazır.

Iki Parca Kombinler

İki parçalı kombinlerde genelde gördüğümüz dokumalar hafiflik ve rahatlığı ön plana çıkaran ince kumaşlardan yana. Pamuktan ziyade ipeksi duruşu ile dalgalı inişlere sahip olan bu dokumalar yazın rahat hareket etmek isteyenler kadar iddialı ve biraz da cesur kadınların da ilgisini çekebiliyor.

Iki Parca Kombinler

Tabi bu dokumalarda seksilik yalnızca kumaşın inceliğinden değil, tasarımcıların da cesaretinden ileri gelebiliyor. Bu sene görmelere doyamadığımız kadifenin farklı kullanımları için 2017’de Kadife Modası yazımızı da incelemeyi unutmayın.

Farklı dokunuşlar

Kollarda İspanyol kesimi oldukça sık görmeye başladığımız 2017 modasında iki parçalı kombinlerde de bu trendden faydalanıldığını görüyoruz.

Iki Parca Kombinler

Oldukça genç bir tarz yaratan bu görünümü ise bahara uygun bir şıklığa sokmak için yalnızca biraz dağınık saçlar ve süet kalın topuklu ayakkabılarınız yeterli.

Iki Parca Kombinler

Ben daha sade ve doğal olandan yanayım diyenleri daha da hafif modeller ile karşılamak mümkün. Çiçek desenlerinin baskın geldiği koyu zemin üzerine renklilik katılan bu tasarımları özel kılan ise bel kısmına yaptığı vurgu ile sizi çok daha zarif gösterebilecek olması.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*