İş Kıyafetlerinizi Gündelik Kombinlere Dönüştürmek için Öneriler



Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Giysileriniz her gün tarzınıza göre değişsin

Giyim konusu masraflı ve bazen bir o kadar yorucu. Ancak aldığınız pratik parçaları hafta içerisinde farklı günlere ve tabi haliyle farklı tarzlara yorumlamak mümkün. Peki siz sahip olduğunuz şık giysilerinizi nasıl kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Gelin bütçe dostu moda için giysilerinizi farklı tarzlara birlikte uyarlayalım.

Kot düşmanları

İş yeriniz kot giymenize pek uygun olmayabilir. Tayt da iş yeri ciddiyeti için pek akıllıca bir seçenek değildir. Peki pantolon seçimi konusunda nasıl davranmak hem hafta içini hem de hafta sonunu kolaylaştırabilir?

is kiyafetleri gündelik kullanimi

İspanyol paça kumaş pantolonlar yüksek bel hattı ve beraberinde çeşitli gömlekleri kullanabilmeniz ile oldukça modern bir havaya sahip. Bu pantolonları hafta içlerinde dolgu topuklar ile kullanırken, hafta sonu geldiğinde sandaletleri ayağınıza geçirebilir, kısa ve çiçekli bir kazak ile bir anda en eğlenceli günlere hazırlanabilirsiniz. Rahatlığı da ekstrası.

Elbise ve tulumlarda tarz değişikli

Rahat ipek bir tulum ya da mini bir elbise. Bunların iş ortamına uygun parçalar olmadığını düşünüyorsanız bir daha göz atın.

is kiyafetleri gündelik kullanimi

Elbiselerinizi üzerine giyeceğiniz blazer bir ceket ve sivri burun ayakkabılar ile anında iş hayatının modern tarzına uyarlamak mümkün. Saçlarda ise düz fönü unutmayın. Hafta sonu geldiğinde ise blazera veda edin ve hemen bir kot ceketi üzerinize geçirin. Saçlarınızı dalgalandırın ve sandaletlerinizi giyin, işte hafta sonuna hazırsınız bile.

is kiyafetleri gündelik kullanimi

Shortlarınızı ise ofis hayatına uyarlamak için aynı şekilde blazerlar ceketler ve ek olarak şifon bluzlar tercih etmeniz de mümkün.

is kiyafetleri gündelik kullanimi

İnce koton bir ceketin tüm havanızı değiştireceğini unutmayın. Bu ceketleri hem rahat günlerde hem de tempolu iş günlerinde tercih etmek pratik ve akıllıca olacaktır. Elbette ofis hayatı için beyaz gömlekler ve gündelik kullanım için rahat tshirtler ile farklı ceket kombinleri yapmanız da mümkün.

is kiyafetleri gündelik kullanimi

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*