İş Ortamının En Şık Kadını Olmanızı Sağlayacak Kombin ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

İş dünyasında fark yaratacak kombinler

Şşüphesiz başarılı bir iş kadınının başarısı kadar yarattığı imajında giyiminin de önemi büyük. Gerçekten güçlü bir görünüme sahip olmanız gereken iş dünyasında ne giymeniz gerektiği konusunda karmaşa yaşamadan en sade parçaları bile en elit göstermenin yolları ise sezon trendleri ile çok kolay. Siz de size özel seçtiğimiz hem pratik hem rahat şık iş ortamı kombinleri ile iş dünyasında adınızdan daha çok söz ettirmeye hazırlıklı olun.

is giysileri

Leopar desenli babetlerinizi düz beyaz şifon bir gömlek ile kullanırken siyahın da tartışmasız uyumundan faydalanmak sizi minimalist olduğu kadar modern kobinlerin de rahatlığından faydalanan bir kadın havasına bürüyecektir. Dore aksesuarlar, deri saatler, süet ceketler ya da güneş gözlükleri ile birlikte kullanabileceğiniz bu kombinleri daha rahat olmak istediğiniz günlerde siyah ve boydan dikişli taytlar ile de değerlendirebilirsiniz.

is giysileri

İş yerinde daha canlı renklere yer vermek isteyenlere mercan rengini tavsiye ediyoruz. Mercan renginin koyu tonunda bir kalem etek ve daha açık tonlarında bir bluz ile sokakları sallayabilirsiniz. Tabi kombinimiz bununla sınırlı değil. Beyaz deri battal boy çantalar ile dilediğiniz eşyaları yanınızda taşıyabilir, uzun boyuna çizgili desenlere sahip blazer ceketler ile serin havalara karşı önlem almış olabilirsiniz. Saçlarınıza bu canlılığa uyum sağlaması için hafif dalgalar vermeyi ihmal etmeyin.

is giysileri

Sizin için iş yerinde rahatlık ön planda ise yüksek bel boru paça kumaş pantolonlar, ince topuklu ancak kalın bantlı ayakkabılar, düz renk taytlar ve salaş gömlekler kurtarıcınız olacak demektir.

is giysileri

Bu basic parçalar ile dilediğiniz çeşitliliği detaylara gizlenmiş tercihler ile çeşitlendirmeniz mümkün. Öyle ki uzun kolyeler, kumaş blazer ceketler, güneş gözlükleri, kumaş şerit kuşaklar, bu konuda en büyük yardımcınız.

is giysileri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*