İş Seyahatleriniz ve Görüşmeleriniz için Kombin ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Şık iş kadınlarına özel kombin önerileri

İş hayatının en önemli detayı olan görünümünüz, müşterilerinizden patronunuza çevrenizdeki tüm önemli kişilere karşı adeta kimliğinizin bir yansıması olarak görülmektedir. Bu nedenle şıklığın ön planda olduğu iş dünyasında, sizlere de seyahatler de pratikliği ile favorileriniz arasına girecek kombin önerileri sunduk, sizlere ise herkesi prestijiniz ile etkilemek kaldı.

Is Seyahati icin Kombinler

İş kadınlarının olmazsa olmazı topuklu ayakkabılarınıza uygun olarak etek kullanmak kadınsı bir cazibe yaratmak için iş şıklığında tercih edilen kombinlerin başında geliyor. İş dünyasının atmosferine uygunluk açısından etekleri diz boylarında tutarak kadınlar gün içinde tempolu anlarda da rahat etmiş olabiliyor. Koşuşturma içerisinde üzerinizde alabildiğine az ancak yine alabildiğine etkileyici parçalar taşımanız ise işlerinizi oldukça kolaylaştırmakta.

İş kadınlarının favorisi fularlar

Fular modelleri özellikle mat renklerde ve geometrik desenlerdeki modelleri ile karşımıza çıkarken fularları farklı şekillerde kullanmak ise az parçaya sahip olmanız gereken seyahat gibi anlarda hayat kurtarıcı olabiliyor.

Is Seyahati icin Kombinler

Düz bir elbiseyi canlandırmak ve dikkat çekicilik katmak için fularınızla bir anda yeniden yaratabilirsiniz. Boynunuzdan aşağı sarkan fularınızı genişçe açın  ve uçlarını kemerinizin içinden geçirin. İşte farklı bir akımın öncüsü olarak iş hayatınızda yerinizi almaya hazırsınız!

Is Seyahati icin Kombinler

Elbette farklılık aramayanlar için aynı fuları yalnızca boynunuzdan aşağı sarkan bir halde kullanmak da yeterince cazip. Bu sade şıklığı tamamlamak için borsa el çantaları kullanmanız ise oldukça nostaljik bir şıklık sağlayacak.

Ceket ile tüm havanızı değiştirin

Is Seyahati icin Kombinler

Seyahat anında ya da gün içinde üstünüzde taşıyacağınız bir hırka ya da ceketin tüm havanızı değiştirebileceğini unutmayın. Bir sunum esnasında hırkanızı çıkararak anında daha ciddi bir kombin ya da hırkanızla farklı havalara uygun ve hala şık görünen bir kombin elde edebilirsiniz.

Is Seyahati icin Kombinler

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*