İşte Buna Bayılacaksınız: Palyaço Kontur TrendiYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sosyal medyanın yeni gözdesi palyaço kontur

Biliyoruz, ilk duyduğunuzda size de ilginç geldi. Ancak merak etmeyin, gören herkesi önce şaşırtan sonra da eğlendiren bu görüntüyü denemek sandığınızdan da eğlenceli. Sosyal medyanın yeni trendi palyaço kontur yöntemi ile yüzünüzü bir palyaço gibi gösterdikten sonra mükemmel bir kusur kapatıcılık yaratmak mümkün. Sizi bir palyaçodan kusursuz bir kadına dönüştürecek olan bu kontur trendi ile tanışmanın tam vakti.

palyaco kontur

Nasıl çıktı?

Palyaço kontur uygulaması ilk olarak sosyal medyada karşımıza çıkmıştı. Amerikalı makyaj vloggerlarının kendilerini palyaçoya benzettiği şeklinde yorum almaları üzerine eğlenceli bir cevap verme ihtiyaçlarından doğan bu görüntü Amerika kanallarından bir anda tüm dünya kadınlarına sıçradı ve bir anda makyajın eğlenceli yüzü halini aldı.

palyaco kontur

Neden sevdik?

palyaco kontur

Makyaj videolarında hep ciddi konuşmalara ve makyajı ne kadar çok sevsek de çok ciddi bir mesela gibi anlatanlardan tam sıkılmaya başlamıştık ki karşımıza bu eğlenceli görüntü çıktı. Makyajın oldukça eğlenceli hatta ironik cevaplar vermek için dahi kullanılabileceğini gösteren bu uygulama sayesinde kadınların kendi başlarına da oldukça eğlenceli görüntüler elde etmesi mümkün.

palyaco kontur palyaco kontur

Farklı renklerin olduğu bir kontur paleti ise bu görüntüyü kendi başınıza yapabilmeniz için tek ihtiyacınız. Yani biraz zor ve karmaşık gibi görünse de aslında kontur uygulamalarına alışkın bizler için bu görüntüyü elde etmek birkaç rötuşun ardından eminiz ki pek de zor olmayacaktır. Yeni konturlemeye başlayanlar için dahi yaptığı hataları kolaylıkla saklama imkanı yaratacak olan bu görüntü sanıyoruz ki en tecrübeli makyaj severlerden bu işe yeni girenlere kadar herkesin hoşuna gidecek. Siz de kontur paletinizi bir anda eğlence aracına dönüştürmek ancak dakikalar içerisinde de kusursuz bir cilde sahip olmak için dilediğiniz gibi çeşitlendirebileceğiniz bu kontur yöntemine kendi özgün fikirlerinizi karıştırabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*