Kaçırılmaması Gereken Moda EtkinlikleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sezonun dikkat çeken moda etkinlikleri

İstanbul Fuar Merkezi gerçekleştirdiği etkinlikler ile ayakkabılardan aksesuarlara, hazır giyimden iç giyime kadar birçok alanda verilen hizmetlerin son modaya yansımasını ve en son tasarımları sergilerken her cinsiyet ve her yaştan moda tutkunu için eğlenceli sahneler ortaya koyuyor.

Moda tutkunlarının yanı sıra sektördeki başarısı ile adı anılan profesyonellerin de bir araya geldiği etkinlikler hem ulusal hem de uluslararası alanlarda modanın belirlendiği etkinliklere ev sahipliği yapan İstanbul Fuar Merkezi’nde ücretsiz gerçekleşecek olan ve yaklaşmakta olan etkinlikleri sizin için derledik, size ise modayı yakından takip edebilmek için takviminizde yer ayırmak kaldı.

Lineexpo İstanbul İç Giyim Moda Fuarı

Yakın zamanda gerçekleşecek moda etkinlikleri arasında en çok dikkat çekenlerden biri olmasını yakın tarihte gerçekleşecek olmasının yarattığı heyecana bağlı olan iç giyim temalı fuar, hazır giyim konusunda yalnızca sokak modasının değil iç giyimin de modada ne denli söz hakkı sahibi olduğunu ve önemini yaratıcı tasarımlardan aldığını vurgulamaya geliyor. 9-12 Şubat arasında iç giyim modasının İstanbullu moda severler ile buluşturulacağı 3 gün süren etkinlikte ise en başarılı parçaların özel defilelerine ve sunumlarına şahit olacağız.

Moda Etkinlikleri

İstanbul Jewelry Show  44.İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı

Tekstil ve modanın kalbinin atacağı bu geleneksel etkinlik İstanbullu modaseverleri oldukça heyecanlandırırken tam 3 gün sürecek olan etkinlik şimdiden takip altına alınıyor. Saat sabah 9 ve akşam 6 aralığında ziyaret edebileceğiniz etkinlik 16-19 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Bakırköy’de bulunan İstanbul Fuar  Merkezi’ndeki  bu ücretsiz gerçekleşecek fuar etkinliğine ise herkes davetli.

Moda Etkinlikleri

Aymod 18.Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı

5 ve 8 Nisan tarihleri arasında ayakkabı severleri bir araya getirecek olan Aymod fuar etkinliği ise İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ücretsiz moda etkinliklerindan bir başka dikkat çekeni.

Moda Etkinlikleri

 

 

 

 

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*