Kadın Giyiminde Sokak Modasından EsintilerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Dolabınızı açtığınızda ne giysem diye düşünüyorsanız yeni kıyafetler almanızın zamanı gelmiş demektir. Özellikle modada etkileniyor ve güzel görünmenin sırlarını öğrenmek istiyorsanız o zaman sizde online alışveriş imkânlarından yararlanabilirsiniz.

uzun çizme

İnternette yer alan markalar size sadece öneride bulunmakla kalmayacak aynı zamanda önerilen kıyafetlerin günlük hayat içindeki kullanımlarında da örnekler verecektir.

süveter

Yeni sezonda alacağınız yeni kararlar hayat içindeki duruşunuz hakkında dışarıya bilgi verirken ortamların en şık görünen kişisi olmak için biraz çaba göstermeniz gerektiğini de düşünebilirsiniz.

örgü elbise

Her güne yeni bir umutla başlarken neden kıyafetlerinizde de yenileri tercih etmeyesiniz? Değişen yaşınıza, belki kilonuza ve saç stilinize uygun kıyafetler seçerek siz de her zaman modern bir görünüm sergileyebilirsiniz. Uzun çizmeler ile kullanacağınız dia üstü çoraplar hem yaş olarak daha genç görünmenizi hem de fit bir vücuda sahip olduğunuzun net bir şekilde anlaşılmasını sağlayacaktır. Belki de kullanmaya alışık olmadığınız ince askılı elbiseler ile uzun çoraplar ve kalın kazakları kombin yapabilir ve farklı yaşam biçiminizi dışarıya da yansıtabilirsiniz.
Takım Elbise Giyme Zorunluluğu Olanlar İçin Öneriler

Çalıştığınız iş yerinde mutlaka takım elbise giymek zorundaysanız sizin için de farklı önerilerimiz olacak. Takımlarınızı kışa uygun kumaşlar içinden seçerek hem güzel görünmenin sırlarını uygulayabilir hem de soğuktan ciddi şekilde korunabilirsiniz. Kış mevsimine uygun kumaşlardan hazırlanmış pantolonlar üzerine tercih edebileceğiniz süveterler ile ısınabilir ve yarattığınız şıklık ile sıcaklığı da bir arada koruyabilirsiniz.

omuz açık giysi

Eğer el beceriniz varsa kendi ördüğünüz veya annenizin ördüğü kalın elbiseler ile uzun çizmeleri tercih edebilir veya kalın battaniyelerden kendinize modern pançolar yaratabilirsiniz. Omzu açık trikolar bu senenin en moda ürünleri arasında yer alırken bu modelleri kışın nasıl giyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Üzerine kullanacağınız bolerolar veya bomber montlar ile siz de hem modayı yakından takip edebilir hem de soğuktan korunabilirsiniz.

aksesuar

Aksesuar Seçiminin Tarz Üzerindeki Etkileri

Modadan bahsederken özellikle altının çizilmesi gereken en önemli konu aksesuar seçimi olacaktır. Siz de dikkat çekici çanta tercihlerinde bulunarak kışın gösteremediğiniz takılarınızın yerine çanta seçimi ile tarz yaratabilirsiniz. Tercih edilen ayakkabılar ve üst giyim seçenekleri ile bir bütünlük yakalaması önerilen aksesuar seçimin ile siz de güzel görünmenin sırlarını hayatınıza yansıtabilirsiniz.

dik yakalı kazak

2017 modası dendiğinde akla gelecek ilk ürünlerden biri de dik yakalı kazaklar olacaktır. Büyük çizgili desenler ve jakarlı modeller ile hazırlanan kazaklar soğuk havalardaki en yakın arkadaşınız ve içinizi ısıtan kıyafet seçenekleri arasında yer alacaktır.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*