Kadınların Özel Günleri için Özel Rahatlık ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Özel günlerde kendimizi şımartıyoruz

Her ay yaşadığımız malum günler ağrıları, stresi ve hijyenik sorunları ile size bütün bir hatta belki tüm gece zorlu ve yorucu bir süreç olabilir. Ancak evinizde dinlenmek ve kendinizi şımartmak için kimse önünüzde duramaz! Siz de her ay yaşanan malum günleri olabildiğince rahat, keyifli ve sakin bir şekilde atlatmak için nasıl kendinizi şımartabileceğinizi özel önerilerimiz ile keşfedin.

Ozel gunler icin rahatlik onerileri

Öncelik çamaşırlar

Öncelikle odak noktamız elbette hem hijyenik nedenlerle hem de hem de rahat bir uyku için rahat çamaşırlarda. Pamuklu çamaşırlar seçmenin yanında renkleri de psikolojik olarak rahatlatacak olan pastel renklerde çamaşırlar tercih etmek, size kendinizi çok daha rahat hissettirecektir.

Ozel gunler icin rahatlik onerileri

Şekil olarak da sizi sıkmayacak ancak bir o kadar iyi saracak modeller seçmeniz, gece boyu rahat ederek derin ve dinlendirici bir uyku çekmeniz için idealdir.

Ozel gunler icin rahatlik onerileri

Elbette içiniz kadar dış giyiminizde de rahatlığı ön plana koymak keyifli bir ev dinlenmesi için şarttır. Yine pamuk yoğunluğu fazla kumaşlarda eşofmanlar, spor shortlar ve sweatshirtler tercih edebilirsiniz. Lastiklerin belinizi sıkmamasına, üşüdüğünüz takdirde hemen uzun kollulara sarılmayı ihmal etmeyin.

Biraz gevşeyin

Oldukça ağrılı ve stresli geçen bu süreçte biraz gevşeyerek kendinize iyi davranmanız dinlenmeniz ve kalite bir uyku çekmeniz için şarttır.

Ozel gunler icin rahatlik onerileri

Kendinizi rahatlatmak için ılık bir duş alın. Bu günlerde kullandığınız lif ve havluları sonrasında mutlaka yımakayı unutmayın. Rahat pijamalarınızı giydikten sonra hemen bir bitki çayı için melisa, papatya gibi bitkilerin çayları kaslarınızda rahatlatıcı etki yaratacaktır.

Uyku vaktinde ise kendinize hemen yepyeni ve tertemiz çarşaflar sererek temizliğin kollarına kendinizi bırakmayı unutmayın.

Ozel gunler icin rahatlik onerileri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*