Kendiniz için En Uygun ve Özgün Tarzı Oluşturmanız için ÖnerilerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sizi yansıtacak en uygun tarzı oluşturun

Tarzınız yalnızca fiziğinizi ya da giyim zevklerinizi değil, karakterinizi ve modaya bakış açınızı da yansıtan bir araçtır. Giyim, ne kadar sizi siz yapan parçalardan biri olsa da belki de en önemli parçası ve sizin dış dünyaya karşı sunduğunuz prestij kimliğinizdir. Siz de kendiniz için hem fiziğinize hem de karakterinize en uygun ve size dair detayları taşıyan en özgün tarzı yaratmak için giyim ve stil önerilerini keşfetmeye şimdi başlayın, sokakların çok konuşulan ikonu olun.

Kendinizi tanıyın

kendi tarzinizi yaratin

Stilinizi belirlemeden önce kendi fizik yapınızı ve bu fizik yapısına en uygun parçaları öğrenin. Kendi vücut yapınızı bilmek, zaten birçok giyim ürünü arasından otomatik bir seçim yapmanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra cilt tonunuza ya da saç renginize en çok yakıştırdığınız renk ve desenleri de belirleyerek kendiniz için uygun bir tarz yaratabilirsiniz.

Kendinizi yansıtın

kendi tarzinizi yaratin

Kendinizi yalnızca fiziksel özelliklerinize uygun değil, sizi siz yapan parçalar ile yansıtmaya çalışın. Bunun için kendinize özgü bir imza özelliği belirleyin. Moda ikonlarının bazılarını siyah eldivenleri, bazılarınız renkli saçları, bazılarını ise kırmızı renk rujları ile hatırlıyoruz. Sizi de kendi tarzınızı hatırlatacak bir detay ile görmek herkes için akılda kalıcı bir etki yaratacaktır.

kendi tarzinizi yaratin

Gardırobunuzu düzenleyin 

kendi tarzinizi yaratin

Birçok kadın tarz sahibi olmak alabildiğine fazla eşyası ve kombin seçeneğine sahip olması gerektiğine inanır. Ancak gerçek şıklık az eşyanın farklı yorumlarının sağlanması ile gelir. Siz de gardırobunuzda ne var ne yok incelemeye koyulun ve sevmediğiniz tüm parçalara çekinmeden veda edin. Sizi yansıtmadığını düşündüğünüz hiçbir şeye ikinci bir şans vermeyin.

kendi tarzinizi yaratin

Ayrıca giyiminizi oluşturan parçaları seçerken, modası zamana bağlı olarak değişmeyecek ve farklı yıllarda farklı parçalar ile birlikte de kullanılabilecek olan seçeneklere yer verin.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*