Kırlentlerle evinizin havasını değiştirinYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Evlerde gerçekleştirilen değişiklikler aynı zamanda insan ruhunu da yeniler ve düşünme gücünü arttırır.

dekoratif kırlent

Evimizin yaşam alanlarında, balkon ya da bahçelerimizdeki mobilyalara kadar pek çok alanda kullandığımız aksesuarlardan olan kırlentler dekorasyona şıklık katan ürünlerdir.

dekoratif kırlent

Dekorasyon anlayışınız nasıl olursa olsun zevkiniz ve tarzınıza göre seçeceğiniz dekoratif kırlentler evinizin havasını bir anda değiştirecek, bir canlılık getirecektir.

Yaşam alanlarınızı canlandırın

Aileniz ile vakit geçirdiğiniz ya da misafirlerinizi ağırladığınız evin en çok kullanılan salon ya da oturma odalarındaki koltuk takımlarınız üstündeki kırlentlerle çok farklı bir görüntüye sahip olmaktadır. Çoğu insan evinde birçok rengi kullanmaya korkmaktadır. Ama evinizi renklendirmek istiyorsanız cesur olmaktan kaçınmayın. Mobilyalarınız açık renk ise daha canlı göstermek için günümüzde moda olan otantik desenli, hayvan figürlü veya çiçek desenli koyu renk kırlentler seçmeye özen göstermelisiniz. Hatta sıra dışı renklere ve desenlere sahip kırlentlerle canlandırılmış koltukların olduğu alana girdiğinizde o yastıklar az sonra havada dans edecek duygusu bile uyandırabilir sizde.
Günümüzde, eskilerin işlemeli, nakışlı kırlentlerinin yerini artık farklı temalara göre tasarlanmış çok renkli, canlı ve iddialı modeller almıştır. Ama eğer el işlerine yatkınlığınız varsa ve değişik tasarımlar oluşturmayı seviyorsanız yaratıcı gücünüzü kullanarak sizde güzel işlemeli hoş kırlentler yapabilir ve evinizde nostalji rüzgarları estirebilirsiniz. Ayrıca uygun kumaşlar, düğme, boncuk, kurdele gibi aksesuarlar ekleyerek düz yastıklara kişilik verebilirsiniz.

kırlent

Sadece oturma odası ya da salonlarda değil yatak odalarınızda da yatağınızın üzerine attığınız mobilyalarınızla uyumlu olan yastıkların odaya çok farklı bir hava verdiğini göreceksiniz.

kırlent

Sadece dekorasyon için kullanmıyoruz

Yaz mevsiminde balkon ve bahçelerde de çokça tercih ettiğimiz aksesuarlardır. Balkon ve bahçe mobilyalarınızda kullandığınız canlı renklerden oluşan yastıkları kullandığınızda açık havada çok güzel görüntü yaratmalarının yanı sıra içinizi açan yastıklara oturmaktan büyük keyif alacaksınız.

dekoratif kırlent

Eğer evinizin bahçesi varsa daha da şanslısınız. Çimlik alanlara atacağınız büyük yastıklar hem çocuklarınız hem de varsa eğer evimizin sevimli evcil hayvanları için çok güzel bir oyun ve yorulunca da dinlenme olanağı sağlayan güzel bir keyif yeri olacaktır.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*