Kış Modasında New York Sokaklarından EsintilerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Moda haftası ile 2017 sokak modasına damga vuran New York’ta kadınların her biri adeta model gibi kombinler ile moda dersi vermeye hazır görünüyor. New York sokakları defile podyumunu andırırken moda önerilerimizi de sokaklardan almak bize düşüyor.

kış modası

Tshirtlere veda edemedik

Eğer havalar soğuduğu için 2017 kış modasında tshirtlerin rafa kaldırılacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bunun yerine hem tshirt modelini tastamam sergileyen hem de salaş ve asi bir görünüm yaratan kolları düşük ceketler seçmelisiniz. Tam olarak giymeyerek üstünüzde dağınık kalmasına izin verdiğiniz kot ceketler ile sokak modasının en sıra dışı yüzü olmaya hazır olun.

kış modası

Eğer kot ceketler sizin için fazla sportif bir fikirse sokak modası önerileri bununla sınırlı kalmıyor. Bu senenin en moda ürünlerinden olan kürkler de tshirt giymekten vazgeçemeyenleri sıcacık tutmak için bekliyor. Kısa ve düz renklerde kürklerin ister açık tonlarını ister göz alıcı fosforlu tonlarını seçmek de size ve zevkinize kalıyor.
Salaş görünmeye devam

Özellikle rahatlık ve umursamaz çizgilerin hakim olduğu kış modası önerilerinde uzun üstleri kısa parçalarla birlikte kullanmak da sıra dışı bir şıklık sağlayabiliyor. Bunun için yine sezonun trendi kürkleri nispeten uzun olanlarını kısa paça kotlar ile birlikte kullanabilir, ancak tüm giysilerinizin bol ve dökümlü olması sayesinde giyiminizde umursamaz tarzı yakalayabilirsiniz.

kış modası

Yine uzun üstler denince akla gelen uzun ve salaş yün hırkaların kışlık giyim önerilerinde vazgeçilmez bir yeri olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bunun için ister mini eteklerinizi ister kışlık shortlarınızı isterseniz de boğazlı triko elbiselerinizi kullanabilir, dağınıklığı bütünlemek için saçlarınızda da dalgalar kullanabilirsiniz.

kış modası

Ayakkabı seçiminde daha çok kalın topuklular ve büyük el çantaları tercih etmek ise New York sokaklarından kalan diğer kombin önerileri arasında.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*