Kısa Paça Pantolon ile Modayı YakalayınYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bu kış pantolon kesimlerinde paça boylarının neredeyse bilekten aşağı inmeyeceğini söyleyebiliriz. Bütün pantolon tasarımlarına soğuğa meydan okurcasına yukarı çıkartılmış, uzunsa katlanmış salaş modelleri, ayakkabıları ön plana çıkaran modelleri görmeye hazır olun.

kısa paça pantolon

2017 pantolon modelleri için ayakkabılarınızda ister asil ister sportif ancak ne olursa olsun sade şıklıkta modelleri tercih etmek isteyebilirsiniz. Çünkü farklı duruşu hatta yer yer kesikleri ve yamalı desenleri ile özellikle kot pantolonlar başta olmak üzere yeterince göz alıcı olacaksınız.

kısa paça pantolon

Siz de bu modaya katılmak için ister pantolonlarınıza bir makas darbesi atın ister onları keyfinize göre katlayın, 2017 pantolon modellerine sahip olmanın eskilere basit bir dokunuşla oldukça kolay olabileceğini unutmayın.
Rastgele kıvrımlar

Pantolonlarınızda düzensiz ve dağınık bir görünüm ile daha genç ve asi bir duruş sergilemek isteyenler için paçalara biraz dağınık kıvrımlar eklemek yeterli olacaktır. Cesurca dileğinize göre kıvırdığınız paçalarınız size gündelik hayatın koşuşturmasında da rahatlık sunacak, özellikle düz renk parçalar ile uyumlu olacağı için kombininizde uyum sıkıntısını da ortadan kaldıracaktır. Yalnızca kıvrımların kısa botlarla harika görünse de bacak boyunuzu daha kısa göstereceğini unutmadan karar verin.

kısa paça pantolon

Yüksek bel kısa paça

Geçtiğimiz sezondan beri esintilerini gördüğümüz mom jean yani anne model kotlarınızı kısa paça akımının gelmesi ile gardırobunuzda hemen en önlere alabilirsiniz. Topuklu ayakkabılar kadar spor ayakkabılar ile de uyumlu olabilen bu pantolon modellerini bol kalça kesiminden ve dökümlü duruşundan dolayı kalçanızı bir miktar geniş gösterebileceğini unutmadan kullanmakta fayda var.

kısa paça pantolon

Dar kesim kısa paça

Skinny jean olarak bildiğimiz dar kesim pantolonlarda da aynı 2017 kış modası akımına uyulduğunu hatırlatmakta fayda var. Ayak bileğine kadar inen skinny pantolonları artık biraz makas darbesi ya da basit bir terzi müdahalesi ile bileğinizin yukarılarına taşıyarak bol kesimlerdeki rahatlığın yanı sıra daha şık bir görünümü de elde edebilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*