Kısa Tshirtler ile Cesur SportiflikYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kısa tshirtler ile genç ve cesur

Sokak modasının dekoltelere ya da transparanlıklara izin veren cesur parçaları önce kısa etekler, sonrasında çamaşırlara vurgu yapan 90’lar bluzlarının şeffaflığı ile karşımıza çıkarken, geçen senenin son dönemlerinden beri görmeye alışkın olduğumuz kısa tshirtler sokak modasını iyiden iyiye sağlamlaştırıyor. Daha çok bel hizasında biten tshirt modellerinde bu defa göbek kısmına daha çok açıklık verildiğini ve boyun kısmında da askılarda farklı yaklaşımlar dikkat çekti. İsterseniz ceket içlerine isterseniz de uzun pantolonların üstüne uyum sağlanabilen kısa tshirt modelleri ile siz de sokak modasında sportif olduğu kadar cesur da görünen bir tarza sahip olabilirsiniz.

Kisa Tshirt

Kısa tshirtleri daha çok ince beline vurgu yapmak isteyen ve kıvrımlı hatlara sahip kadınların tercihi olarak hatırlasak da özgür giyimin ön planda olduğu yenilikçi modada dilerseniz yüksel bel eteklerden, düşük bel pantolonların en geniş kalça kesimine sahip olanlarına kadar birçok alternatife sahip olduğumuz düşünülürse, tarzınızı yansıtmak konusunda seçim tamamen size bırakılıyor.

Kisa Tshirt

Kısaya kısa

Üst kısımda hali hazırda kısa bir parçaya yer verilmiş olmasından dolayı alt kısımda uzun parçalar giymek zorunda olduğunuzu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Dilerseniz kısa shortlarınızın üzerine giymeyi sevdiğiniz uzun ve salaş gömleklerinizi önü açık kullanmak için kısa thirtler tercih edebilir, dilerseniz de tamamen kalça çizginizi gösteren paçası hafif püsküllü short modelleri ile de tshirtlerinizi kombinleyebilirsiniz.

Kısaya uzun

Kisa Tshirt

Kısa tshirtlerde denge sağlamak için uzun pantolonlar tercih etmek daha bohem bir görüntü sağlarken özellikle asla gardırobumuzun ön saflarından kaldıramadığımız dar paça ve yüksek bel kot modellerinizi bu kombin için kullanabilirsiniz. Yine gömleklerinizden destek alabilir, hatta göbek kısmını açıkta bırakan kısa tshirtünüzü vurgulamak için gömlek altına düğüm atmak gibi sizi okul yıllarına götürecek detaylara yer verebilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*