Kışın da Vazgeçemedik: Tulum Rahatlığı SokaklardaYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Eğer kış geldiği için tulumların mükemmel rahatlığından vazgeçmek istemiyorsanız 2017 kış modasının tam size göre olduğunu müjdeleyebiliriz. Tulumların kombin kolaylığı, rahatlığı ve çeşitliliği sayesinde bu kış da modada kadınların harika seçenekler bulacağına eminiz.

uzun çizme

Tulumlar ve çizmeler

Tulumların özellikle alt kısmı short formunda olan kısa modellerinde uzun çizme modelleri birlikte kullanılmakta ve kışa uygun bir görüntü bu sayede yakalanabilmektedir. Özellikle çiçek desenleri ile yazı hatırlatan kısa tulumlar uzun kollu versiyonları, atkıyla uyumlu kullanımı ve kalın kumaşları ile kışa da uyarlanmakta ve kadınların yalnızca bir ayakkabı-çanta kombini ile sokağa çıkabilmesini sağlamaktadır.

tulum ve uzun çizmeler

Kısa tulumları ise havanın daha soğuk olduğu zamanlarda dış ortamlarda rahat etmek için yine kullanabilir bunun için uzunluğuyla dikkat çeken 2017 moda paltolarından yardım alabilirsiniz. Beyaz, pudra, krem gibi açık renklerin sık kullanıldığı uzun palto modelleri kısa tulumlar ile bir araya geldiğinde yenilikçi bir görüntü yakalamanızı ve sokaklarda tüm gözleri üzerinize toplamanızı sağlayabilir.
Uzun tulumlar

Uzun tulumlarda ise bacaklarınızı koruması sebebiyle kışa dair daha rahat kullanabileceğiniz modeller bulmak mümkün olmaktadır. Ancak kalın kumaş yeleklerle kullandığınızda rahatınızdan taviz vermemek ve iç mekanlarda kullanmak için kolsuz modeller kullanmak akıllıca olabilir.

palto

Özellikle kış modasına uyumlu siyah gibi renkleri yelek ya da pelerin detayları ile renklendirebilir, bu sayede siyah ayakkabı ve çanta kombinleri ile dakikalar içerisinde ne giyeceğinizi düşünmenize gerek kalmanda şıklığı yakalayabilirsiniz.

tulum modelleri

Eğer tulumunuzda hem uzun kol hem de uzun paça tercih ediyorsanız, dikkat çekicilik ve özel görünümden taviz vermek yerine sırt ya da göğüs dekolteli tulum modelleri tercih edebilir, bu tasarım detayları sayesinde özel günlerde de tulum rahatlığından dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*