Klasik At Kuyruklarını Daha İlginç Hale Getirmek için ÖnerilerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

At kuyruklu saç modellerine farklı dokunuşlar

At kuyrukları hem sportif hem de hanım hanımcık bir görünüm yaratmak isteyen kadınlar için farklı modeller ile senelerdir en çok tercih ettiğimiz saç modellerinin başında geliyor. Ancak siz de tokanız ile saniyeler içinde yapabileceğiniz at kuyruklarını biraz daha farklı kılmak ve alışılagelmiş görüntüsünü kendi tarzınıza uyarlamak istiyorsanız en özgün fikirler ile at kuyruklu saç modellerini yenilemek için karşınızdayız.

Aksesuarlardan yardım alıyoruz

atkuyrugu onerileri

Aksesuarlar elbette saç modellerini yenilemek ya da daha hoş kılmak istediğimizde akla ilk gelen ve en pratik çözüm. Peki aksesuarlar bu kadar pratik iken onları neden at kuyruklarını da süslemek için kullanmayalım? Saçlarınızı bir toka yardımı ile gevşek ve aşağı hizadan topladıktan sonra saç uçlarınızı maşa yardımı ile oldukça hafif bir şekilde kıvırın ve son dokunuşu iri bir kurdele ile yapın. Kurdelenin büyüklüğü ile sizin naif görüntünüz paralel olarak gelişecektir.

atkuyrugu onerileri

Saç bantlarını kullanan asi kızların pin – up tarzını at kuyruklarına taşımak için ne bekliyorsunuz? Siz de dilediğiniz renkte bir saç bandını ya da katlanmış fuları alın ardından saçlarınızın daha genç bir görünüm için ön kısmına taç yapın. Arka kısımdaki at kuyruğunun biraz yüksek ve sıkı olmasına özen gösterin ancak varsa kaküllerinizin alnınıza düşmesine izin vermenin oldukça hoş görüneceğini de unutmayın.

Farklı modeller

atkuyrugu onerileri

At kuyruğu yaptığınız saçlarınız eğer çok uzunsa onları farklılaştırmak artık çok daha kolay olacak. Saçlarınızı dilerseniz kendi kuyruğunuzdan aldığınız bir tutam ile dilerseniz ince lastik tokalar ile boğumlu bir görüntü yaratacak şekilde bombeler vererek tutturun ve daha sağlam olduğu gibi daha farklı da görünen saçlarınızın tadını çıkarın.

atkuyrugu onerileri

Saçlarınızı at kuyruğu yapmadan önce başınızın üzerinden arkaya doğru ya da kulaklarınızın üst hizasından başınızın arkasına doğru örerek gelin ve sonrasında at kuyruğuna dahil edin. Doğallığa önem veren kadınların favorisi örgüler, her modeli daha sıcak ve romantik kılacak.

atkuyrugu onerileri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*