Kollarda Şaşırtan Trend: Bol Kollar ile RahatlıkYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Eğer 2017 kış modasının sizi yeterince şaşırtamayacağını düşünüyorsanız bu düşüncelerinize yeni bol kesim kollar ile veda edebilirsiniz. Kolların salaş ve aşağı doğru daha da genişleyen ihtişamlı kesimleri ile ceket, gömlek, bluz ya da kazak ne giyerseniz giyin kollarınızda rahatlığın tadını çıkarmak mümkün oluyor.

elbise modelleri

Elbiselerde bol kesim kollar

Elbiselerin kışın özellikle güneşli günlerine uyum sağlayan 2017 elbise modelleri bol kesim kollar konusunda oldukça cömert davranıyor.

elbise modelleri

Kollarda rahatlığı adeta slogan gibi kullanan elbiselerde farklı renkler ise kışın solukluğuna meydan okurcasına yolları sallıyor. Özellikle sarı ya da beyaz rengin göz aldığı muhteşem düz kesim elbiselere gövdedeki düzlük kollarda bol ve sıra dışı kesim olarak yansıyor.
Elbiselerde dilerseniz omuzdan el bileğine doğru bollaşarak ilerleyen kol kesimi el bileğinde lastik yardımıyla daraltılıyor ve balon kol görünümüz veriliyor. Bu sayede farklı kumaşların ve desenlerin yer aldığı 2017 elbise modası kendini rahatlıkla birlikte şıklıkla da karşımıza çıkarıyor.

elbise modelleri

Bluzlarda bol kesim kollar

Eğer kollarda bol kesimlerin yer aldığı tek giyim ürünlerinin elbiseler ile sınırlı olduğunu sanıyorsanız oldukça yanılıyorsunuz. Çünkü bol kesimin en ok yakıştığı kollar bluzlar ya da şifon gömlekler ile karşımıza çıkmakla birlikte farklı geometrik desenler ile birleştirilen kol detayları kışa capcanlı bir görünüm katmanızı sağlıyor. Özellikle etekler ile birlikte kullanıldığında göz yormayan sade parçaları bir anda kombin harikasına dönüştüren 2017 bluz modellerinde koldaki cömert tasarımlar en sönük ve düz alt parçalarını bile göz alıcı kılabiliyor.

elbise modelleri

Yine kendisi oldukça gösterişli olduğu için daha çok düztaban 2017 ayakkabı modelleri ile birlikte kullanılan balon kol ya da bol kesim kol detaylarına sahip üstler, kollardaki rahatlığı ayaklarınızda da es geçmemenizi sağlıyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*