Kolyeleri Kaldırın, Fular Modasına Yer AçınYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kolyeleri unutturan fularlar

Kolyelerimizi bir süreliğine bize unutturacak gibi görünen fular modası, en asi tshirtlerden en havalı askılı elbiselere kadar birçok farklı alternatif ile birlikte kullanımı ile yenilikçi modayı bizlere sunuyor. Sizin için en havalı fular kullanımlarından, fuların en çok yakıştığı sokak modası kombinlerine her yönüyle fular modasını ele alıyoruz, size ise nostaljik şıklığın bu modern yorumunu kendi tarzınızla birleştirmek kalıyor.

Fular

Fulara farklı yorumlamalar

Fular denildiği zaman akla ilk olarak ipek ve saten dokumaların geometrik desenler kullanılarak biçimlendirildiği klasik parçalar gelse de 2017 sokak modası en ince detaylarda dahi farklılık yaratmıyor can atıyor gibi görünüyor. Tasma kolyeleri görmeye alıştığımız 2016 modasını geride bırakmamız ile birlikte bu iki trendi bir araya getiren fular bağlama şekilleri de görmeniz mümkün. Tıpkı kalın bir tasma kolye gibi görünen ve düğüm kısmı arkaya getirilen fularlar, aynı gün içinde farklı kullanımlara imkan da sunmuş oluyor.

Fular

Bol parçalar ile fular

Fularlarınızı klasik tarzda bağlamanıza rağmen farklılık katmaktan kendinizi alıkoyamıyorsanız bunun için size sezonun en büyük fular trendi olan askılı kombinleri sunuyoruz. Askılı saten elbiselerin iç çamaşırı tarzını dışa taşıdığı 2017 sokak modasında yeri büyük ancak iç çamaşırı görüntüsünden uzaklaştırmak istediğimiz bu parçalara ise dış mekan ayarlaması fularla ile geliyor.

Fular

Bol parçalar ile de kendine has rahatlığını oldukça yakıştırdığımız fularları dilerseniz hafta sonu gezmeleri dilerseniz ofis şıklığı için kullanmak da mümkün olabiliyor. Kendinize has bir aksesuar kullanımı için kolyeleri de ilave edebileceğiniz fular görünümü iş hayatında farkınızı ortaya koyacak görüntüler sunabiliyor.

Fular

Punk modasına gönderme yapan sloganlı ya da retro desenli asi tshirtlerden, saten transparanlığındaki salaş gömleklerinize kadar birçok farklı üst parçası ile kullanabileceğiniz fularları ise alt kısımda kombinleyebilmek için sıradan bir kot pantolon ya da mini etek yeterli olabiliyor.

Siz de en az fular modası kadar sokakları etkisi altına alan geniş şapkaları incelediğimiz  Sezonun Trend Alarmı: Büyük Şapkalar yazımızı okumayı unutmayın!

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*