Kombinlerinizde Saatlere Neden Yer Vermeniz Gerektiğini Gösterecek 5 NedenYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Zamanın içinden saatli kombin fikirleri

Zamanın nasıl geçtiğini anlamak mümkün değil ancak gün içerisine zamanı şıklıkla bir araya getirmek mümkün. Günümüz modern kadınının aksesuar yönünden adeta ayrışmaz bir parçası halini alan saatler, sadeliği ile göz dolduruyor olmalarının yanında sağladıkları kombinler ile de gündelik yaşamdaki kullanım alanlarını epey genişletmiş durumda. Siz de kadınların kombinlerinde kullandığı en çarpıcı ve zevkli saat modellerini keşfetmek için daha fazla zaman kaybetmeyin.

saat kombinleri

Farklı tarzlara saat seçenekleri

Saatleri yakından incelemek ve her türünü tek tek alırsak tüm bu saatlerin toplamının bize yetmeyeceğini söylemek mümkün. Kendi içerisinde adeta farklı moda ve trend anlayışı oluşturacak kadar bol bir çeşitlilik ağına sahip olan saatleri modern kullanım alanlarında ise genel hatları ile yapımında kullanılan malzemelere göre ayırabiliriz. Deri ya da metal kayışlı olan saatler daha klasik çizgiler çizerken, kumaşlardaki yenilikçi desenler ve göz alıcı parlaklıkta plastik kayışlar daha sportif kombinler için tercih ediliyor.

saat kombinleri

Hangi saati hangi kombininizle birleştirmeniz gerektiği konusunda kararsız kaldığınız zamanlar için metalin dore ya da altın pembesi renginde olanlarını tercih etmeniz kurtarıcınız olabilir. Bu saatlerin modern olduğu kadar şık bir klasiklik anlayışı içerisinde olmalarından dolayı farklı kombinlere kolayca uyum sağladığını görmek mümkün. Siyah rengin dore ile birleştiği modellere de göz atmanızda fayda var.

saat kombinleri

Neyi, neyle kullanmalı?

Saatlerin kenarlarında bulunan metal aksamlar size hangi ek aksesuarları kullanacağınız yönünde başarılı bir referans noktası olabilir. Saatlerinizdeki metal rengine uyumlu birkaç ince bileklik kullanmak ise sizi çok daha havalı gösterecektir.

saat kombinleri

Saatlerin kayış ya da kadran kısımlarında son dönemlerde geliştirilmiş olan desen çeşitliliği sayesinde tarzınızı ortaya koymanıza yardımcı olacak fikirler bulabilirsiniz. Örneğin seyahat tutkunu kadınlar için dünya haritası, hayvan severler için pati izleri oldukça sempatik görüntüler yaratacaktır.

saat kombinleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*