Kotlarda Çift Renk ÇılgınlığıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kot pantolonlarda bu sene farklı renklerde kumaş yamalar ya da şeritler görmeye alışmamız gerekiyor. Çünkü sınırları zorlayan 2017 sokak modası karşımıza farklı tonlarda kot parçalarının bir araya geldiği kot modelleri ile çıkıyor. Siz de kendi beden yapınıza ve zevkinize uygun kot tasarımı ile yalnızca akıma uyum sağlamış değil farklı görünen harika bir tarza da sahip olabilirsiniz.

kot

Yamalı modeller

Kotlarda çift rengi yansıtmak için birbirinden farklı tonlarda kot kumaşları ile yamalar yapıldığını görebilirsiniz. Cep kısımları ya da ağ kısımlarında farklı renkler olan 2017 kot modelleri sayesinde farklı tonlarda üst parçaları ile kolayca uyumu yakalayabilir hatta farklı mevsimlere bile uygun bir görüntü yakalayabilirsiniz.

kot modası

Farklı desenlerin yerine kotların genel görünümü bozulmadan aynı tarzda renklendirmeyi sağlayan bu yamaların farklı büyüklük ya da renklerde olanlarını kendiniz dahi kolayca yaratabilirsiniz!
Farklı kesimlerin kullanıldığı çift renkli kot tasarımlarında farklı paça boyları ya da dizden yukarısının ve aşağısının farklı kumaşlardan tasarlandığını görmek de mümkün. Daha retro bir tarz yaratmak isteyenlerin 2017 kazak modelleri içerisinden bol ve dökümlü olanları ile kullanabilecek bu farklı kesimler ise ikinci el kot görünümüne sahip olması sayesinde tarzınızı daha retro bir hale getirecektir.

kot ve palto

Yamalar ve yırtıklar bir arada

Yamalarının farklılığının sizin için yeterli olmadığını düşünüyorsanız 2017 pantolon modellerinde küçük kesiklerden de faydalanabilirsiniz. Bu küçük yırtıkları ya da yamaları kendi makas darbelerinizle kolayca evde de yapabileceğiniz gibi eğer el becerinize güvenmiyorsanız hazır tasarım ya da özel dikimler ile de farklı kot modellerinde yaratıcılığınızı yansıtabilirsiniz.

kot modası

Sadece yama olarak değil şeritler şeklinde de kolaylıkla renk değişikliklerine yer açabileceğiniz yeni nesil kot modelleri ile siz de sokaklarda tüm bakışları üzerinize toplamaya başlayabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*