Kusursuz Ciltler için Maybelline Master Camo Deneyimine Hazır OlunYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Tüm cilt sorunlarına Master Camo ile elveda

Beyaz, buğday ya da esmer tenlere özel olarak daha yoğun görülen problemlerine yönelik yeni kapatıcısı Master Camo ile Maybelline karşınızda. Güzellik devi Maybelline makyaj ve kusur kapatıcı ürünlerde bir ilke imza atıyor ve cilt tipinize uygun olası cilt sorunlarının kapatılması için özel bir palet geliştiriyor. Siz de Maybelline Master Camo ile kendi cilt tonunuza ve cilt sorunlarına veda etmeye hazır olun.

maybelline master camo

Açık ten rengi – Kızarıklıklar ve Damarlanmalar

Beyaz rengi ya da açık ten rengi olarak nitelendirebileceğimiz tonlar, ciltteki kılcal damarların belirginleşmesi ile en sık kızarıklık sorunları ile baş etmek zorunda kalırlar. Bu nedenle kızarıklıklar üzerinde nötr etki yaratacak özel kapatıcı renkleri sunan Master Camo Light palet ile kusursuz ve doğal bir kapatıcılık yakalayabilirsiniz.

maybelline master camomaybelline master camo

Master Camo elbette kusursuz bir cildin yalnızca cilt sorunlarının düzeltilmesi ile sağlanmadığını biliyor ve paletinizin içerisinde concealer ve highlighter yani kapatıcı ve aydınlatıcı için ikişer renk alternatifi daha sunuyor. Daha önemlisi bu renklerin tamamı sizin cilt tonunuza uygun seçiliyor!

Koyu renk halkalar

Buğday ve orta koyulukta ten renklerinde solgunluk ve göz altlarında koyulaşan halkalar en sık görülen ve düzeltilmesi gereken cilt sorunlarından biridir. Orta ton cildin bu kendine has sorunu için ise her cilt tipine kendi içinde çözümler sunan Maybelline’den Master Camo Medium palet kullanılabilir.

maybelline master camomaybelline master camo

Cilt lekeleri

Koyu ve esmer cilt tonlarının en sık yaşadığı sorunların balında ciltte lekelenmeler ve küçük koyu noktalar geliyor. Bu sorunlara yönelik hem düzeltme hem kapama hem de aydınlatma sorunları ile sizin cilt tipinizi düşünerek özel yanıtlar sunan Maybelline Master Camo Deep palet ile artık koyu noktalara elveda!

maybelline master camo   maybelline master camo

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*