Lurex ile Sokaklarda Parlayan ŞıklıkYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sokak Modasında Lurex ile Parlak Elbiseler

Lurex adı verilen içeriğinde simli bir yapı bulunan özel dokumalar sokaklarda adeta parıl parıl parlayan bir şıklık devri getiriyor. Birçok modacının önceden hit getireceğine dair alarmını verdiği lurex dokumalar, iddialara göre kısa sürede klasik trikoların sarsılmaz tahtına oturacak. 2017 sokak modasının en etkileyici dokularından olan lurexi sizin için inceliyoruz ve tarzınıza en uygun kombini yaratmak yine zevkinize ve yaratıcılığınıza kalıyor.

Lurex ve Sokak Modası Lurex ve Sokak Modası
Parlayan transparanlar
Lurex kumaş özel yapısı ile dilerseniz en mat parçaları bile aydınlatabilirken, dilerseniz en ince transparanlıkları bile daha çekici kılabiliyor. Etek modelleri arasında bu sene sık gördüğümüz uzun ve dar balık kesimlere payetli bir görünüm kazandıran lurex kumaşlar, özellikle metalik tonları ile dikkatleri çekmeyi başarırken, gündelik kullanımın yanı sıra özel etkinlikler için de beyaz satenler ile mükemmel bir uyum yakalıyor.

Lurex ve Sokak Modası
Dilerseniz transparan kumaşları da simlendiren lurexler, bu senenin modası iç çamaşırları ön plana çıkaran tarzları da desteklemiş ve renklendirmiş oluyor. Yanar dönerli yapısı ile siz hareket ettikçe metalik tonlarda rengi değişen lurexler, siyah üzerinde de başarılı bir görünüm kazanıyor. 2017 modasının görüldüğü gibi her tarzına uyum sağlayabilen lurexler trikoların yerini almada iddialı görünüyor.
Rengarenk parıltılar
Parıltılar elbette sadece metal tonları ya da siyah gibi klasik renklerle sınırlı kalmıyor. Renkli elbiselerden uzun püsküllü kabanlara birçok modelde lurex dokusunu görmemizin mümkün olduğu tasarımlarda lurexin düz kesime uygun duruşu sayesinde ağırlığını koruyan görünüşler elde edilebiliyor.

Lurex ve Sokak Modası Lurex ve Sokak Modası
Nostaljik hava taşıyan pileli uzun eteklere de modern detaylandırmalar kazandıran lurex etek modellerini bambaşka bir tarza sokuyor. Bu parıltıyı ön plana çıkarmak için diğer parçalarınızda mat ürünler tercih etmeniz böylece farklı olan giyiminize dikkatleri çekmeniz ise bir diğer önerimiz oluyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*