Makyaj Modellerine Uygun Makyaj MarkalarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kendiniz için en uygun makyaj modelini seçerken makyaj tarzınızın yalnızca moda olmasına değil yüzünüze uygunluğunu da dikkat etmelisiniz. Evinizde ayna karşısında birçok küçük deneme ile size en çok yakışan makyaj tarzını ve renk tonlarını bulmanız yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır. Ayrıca son zamanlarda abartılı makyajlar yerine daha sade ve doğal görünen makyajların daha moda olduğunu ve sizi daha genç göstereceğini söylememizde fayda var.

makyaj markaları
Smokey eye ile buğulu bakışlar
Makyaj tercihini daha ağır tonlarda seçerek gözlerini daha buğulu göstermek isteyen hanımların vazgeçilmezi olan smokey eye makyaj için yapacağınız makyajın ağırlığına bağlı olarak küçük bir far paleti ve eyeliner yeterli olabilmektedir. L’Oréal Paris Color Riche Quad ile yalnızca açıktan koyuya giden temel renkleri karıştırarak gözlerinizde gizemli ve buğulu bir hava yakalamanız mümkün olabilmektedir.

makyaj markaları makyaj markaları
Bronz makyaj ile yüzünüze yaz gelsin
Bronz tonlarda makyajlar eskiden sahil akşamlarının vazgeçilmezi olsa da artık kış günlerinde de birkaç küçük değişiklik ile gayet uyumlu hale getirilebiliyor. Toprak tonları farlar, nude tonlarda parlak rujlar ve kahverengi-sarı tonlarında bronzerlar ile kolayca oluşturabileceğiniz bu makyaj önerileri özellikle esmer ve kumral hanımların favorisi olmaya aday. NYX Matte Bronzer, bu makyaj tipine alışmak isteyenler için kolay bir kullanım ve temel renklendirme sunarken kışa da yakışan tonlar yakalanabiliyor. Ancak renklere daha profesyonel yaklaşmak isteyenlere yine NYX farkıyla Tango with Bronzing Powder pudra da önerilebilir.
makyaj markaları
Makyajda çılgın renkler
Yalnızca makyajda değil giyim modasında da canlı renklerin oldukça moda olduğu bu sene mor, parlak sarı, turuncu gibi renkleri vitrinlerde bol bol görebileceğiniz. Bu renk modasını yalnızca giyim ve ayakkabıda değil makyajında da taşımak isteyen ve uyumu yakalamak isteyen kadınlar için aynı renklerde farlar harika bir görünüm sağlayabiliyor. L’Oréal Infaillible Eyeliner farklı renk çeşitleri ile gözlerinizi canlandırmak için ideal bir seçenek oluşturuyor.

Makyaj Önerileri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*