Makyaj Yapmanın Püf Noktalarını Keşfederek Güzelliğe Yelken AçabilirsinizYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Feminen detaylar ile 2017 yılı makyaj modasına ait son bilgiler podyumlarda yer alan defilelerde ortaya çıkarken meraklılarının da uygulamalar hakkında bilgi alma merakı markalar tarafından giderilmeye başladı. Her detayında kadın olduğunuzu hissedeceğiniz detaylar ile kaplı yeni makyaj tüyolarına sahip olmak istiyorsanız siz de yazımızı sonuna kadar soluksuz bir şekilde okuyacaksınız. Uygulamalarda dikkat çeken 5 farklı temaya birlikte göz atabiliriz.

vişne ruj

Vişne Tonlardaki Rujların Yeniden Dudaklardaki Anlamını Kazanması

Son dönemlerde popüler olarak kullanılan siyah ve bordo gibi koyu tonlardaki rujlar bu sene yerini kırmızı ve özellikle vişne tonlarına bırakıyor. Gülkurusu ve mürdüm rengi ile yoğunlaşacak olan dudaklar daha fazla anlam taşımaya başlayacak. Bu renkleri hemen kullanmaya başlayabilir eğer yoksa da hemen temin edebilirsiniz. Bu ton ile renksiz bir günde bile fark edilebilirsiniz.

bronz far

Bronz Far Kullanarak Gözlerinizin Güzelliğini Belirgin Hale Getirebilirsiniz

Metalik tonlardaki farların gözden düşmesi ile birlikte bronz far kullanımı gündeme yerleşti. Bakışlar ve yüz ifadesi üzerinde sıcak bir etki yaratan bu yeni akım ile siz de pembe rujlarınız ile bütünlük sağlayabilirsiniz.
Pembe Yanaklar İle Kışa Merhaba

Pembe allıklarınızı kaldırdığınız yerden çıkarmanın vakit geldi çattı. Siz de 2017 makyaj modasını yakından takip etmek isteyenlerden iseniz o zaman sıcak bir his veren pembe allıklar ile yeniden tanışmanız için zaman artık son derece uygun. Romantik bir görünüm yakalamanızı sağlayacak olan pembe allıklar ile siz de soğuk kış günlerine sıcak bir başlangıç yapabilirsiniz.

pembe allık

Göz Makyajında Modern Eyeliner Uygulamaları

Tek şerit yerine iki şerit olarak uygulanabilen yeni makas eyeliner modeli ile siz de dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Tweak adı verilen uygulama ile siz de bakışlarınızdaki anlamı daha belirgin hale getirebilirsiniz. Göz makyajı yapma konusunda iddialıysanız hemen yeni moda akımından yararlanabilirsiniz.

smokey eye

Dumanlı Bakışlar İçin Smoke Eyes Uygulamaları

Her zaman için seksi bir görünüm veren dumanlı bakışlar bu senenin makyaj trendleri arasındaki yerini almış durumda. Siyah ve kahve tonlarındaki göz makyajı ile siz de bakışlarınıza farklı bir ifade katabilir ve gündüz veya gece makyajında bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Makyaj ile tamamlanan moda dünyası giysiden saç bakımına, aksesuar seçiminden ayakkabı tercihlerine kadar bir bütün oluşturmaktadır. Kadınların vazgeçemedikleri alışveriş tutkusu içinde yer alan kozmetik malzemeleri ve parfümseçenekleri makyaj modası üzerinde de etki göstermektedir. Siz de yüz güzelliğinizi ortaya çıkarabilir ve buğulu bir bakış ile karşınızdakileri etkileyebilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*